canlı doğum videosu (izlemeden önce düşünün)

valla bir yandan agladım bir yandan da izledim ne güzel ya rabbim saglıkla kavuşmak nasip etsin inşaallah amin

Umarım bende hamile kalırım bebek düşünmeden önce ki fikrim hep sezeryandı ama şimdi sağlıkla alakalı bir sorun olmazsa normal doğum yapmak istiyorum ... İlk videoyu izleyince şöyle bir ıyyyy oldum ama doğum anı bittikten sonra bebeğin ve annenin ağlaması yaşanmaya değer :))

korkuyorum .. inşallah herşey yolunda gider 1,5 ay kaldı dogumuma off bı an evvel kurtulmak ıstıyorum artıkk

İzlemesemiydim acaba ?????

Bende aynı şeyi kendime sordum.Bu güne kadar hep normal doğumu savunmuşumdur sanırım sezeryanı istiyecek gibiyim :1ninca:Bir de sizlerde dikkat ettiniz mi normal yolla doğup çok zorlanan annenin bebeğinin kafası uzanmış sanırım doğum kanalında uzun süre kalmaktan ay benim bebeğimde öle olursa yok yok sezeryan görünüyor bu gidişlefisfisfis

O sonradan geçiyor canım.Yine de ben aynen bu dediğin olaydan çok korkuyorum (
Ben hep sezeryan derdim bu güne kadar ama şimdi hiç bişey düşünmüyorum açıkçası.Sanırım ben yine de sezeryan olurum gibi düşünüyorum..

offf yaa makasla kestikten sonrasını izlemedim fena oldum yaaa nasıl kesti öle

ne zaman izlesem fena oluyorum ama yine de normal dogum istiyorum ben , 1.5 sene once rahimden bir operasyon gecirmistim 1 hafta oturamadim karnimin acisindan o yasaddiklarim aklima geldikce normal dogum diyorum , insallah allah hepimizi bir avazda kurtarsin kizlar,

Ben Gerçeğine çok Tanik Olduğum Için Alişkinim Sezaryanda Bulundum Ilk Girişimde Bayilmiştim

ya nedne korkuyorsunuz ki arkadaşlar bu çok fizyolojik bir olay hatta olay degil eylem allah insanı buna uygun yaratmış korkacaksanız izlemeyin bunları normal dogumdan vazgeçmeyin kızlar en saglıklı olanı düşünsenize o anı o güzelliği herşey sadece bir dönem ve atlatılacak bir dönem eger korkarsanız psikolojiniz etkilenir ben bundan hiç etkilenmiyorum hatta kesinlikle epidurelli bile olmasını istemiyorum o agrı sancı nasıl bişey tam yaşamak istiyorum rabbim bize yardım edecektir düşünün bir en eski zamanlardan bu yana kadınlar hep dogurmuşkimin içinde kalmış hım yerimseniben kimsenin hem artık tıp çok ilerledi siz önce allaha sonra dr larınıza güvenin kızlar :1hug:

Çok güzel bişey olmalı bu ya hele hemen ağlamaları normal doğum çok zor gibi yaa korktum ben....

ayyy süper ya çok güzel rabbim bizlerede nasip etsin inşallah kızlar neden korkuyorsunuz çok harika bir olay imrenerek izledim dikkat ettinizmi doğum ittikten sonra annelerin yüzündeki gülümsemeyi huzuru işte olay bu hemen doğurasım geldi yani ben hiç korkmuyorum rabbim nasip etsinde bebeğim için bu acıları çekmeye değer onu şöyle kucağınıza alıp kokusunu duydunuzmu her şey biter herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…