canlı doğum videosu (izlemeden önce düşünün)

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.488
12
38
kızlar çok feci fena bişey oldum izledikten sonraa senağlamasenağlama

çok gzüel görüntüler bende hamile kalmadan önce çok korkuyordum Allahım nasıl olacak diye.ama şu an sadece bebeğime kavuşacağım günü hayal ediyorum.bebeğim için çekilecek her acı,sızı vız geliyor bana.1 yıl bekledim ben bu anı.
emeğine sağlık canım..çok güzel videolar..

İtiraf ediyorum bu kadar açık ve net olanını izlememiştim..

Ay bana birşeyler oluyor...:çok üzgünüm:senağlamasenağlama:1shok:

ay yasemin alemsin ben dogurmayacagım içimde büyüsün yaaaaa cok korkuyodum zaten buda tuz biber oldu sagolasın ama emegine saglık

ben bılıyormusunuz bılmıyorum ama gecenlerde sancılanmıstım dogum sancılarım baslamıstıallahtan serum ve ıgnelerle engellendı oglumun gelmesı 3 cm acılmam vardı dogumhaneye aldılar benı nst gırdım gırerken dogumhanenın odalarından bırınden çığlık sesı gelıyordu kapıda aralıktı kafamı uzattım ve ne gorıyım kadın dogum yapıyor basında ebe ve hemsıreler sınırlerım bozuldu cok daha cok sancılarım arttı aglamaya basladım yanı benım kadar acık ve net goren olmamıstır herhalde
aslında korkulucak hiç bişey yok bata korkuyordum ama artık hıç korkmuyorum cunku çekilen çile kutsaldır
sonunda melegıme kavusucam inşallah saglıkla allah hepımıze saglıklı ve kolay dogumlar nasip etsın rabbım

Ben bu videolari hamile kaldigim ilk gunlerden bu yana izliyorum.Ilk zamanlar korkmustumda artik izlerken acayip hosuma gidiyo.Cunku artik anneye degil bebege bakiyorum onun aglamasina dunyaya ilk bakisina falan cok etkileniyorum valla.Ve bebegimi hayal ediyorum.Sayende tekrar izledim canim sagol.

bende ilk günden beri izliyorum doğum videolarını... ben her izlediğimde o kucağa verdikleri an varya orda hep ağlıyorum.. birden ağlama tutuyor beni.. çevrendeki hemen hemen herkes sezeryan olmamı istiyor ama ben doğar doğmaz kucağıma almayı istiyorum. o duyguyu yaşamak istiyorum.inşallah herkesin bebeğini sağlıkla ve mutlulukla kucağına almayı nasip eder allah..

evet yaaa insan kendini tutamıyor ağlamaktan.ben önce bukadar değildim ama son bu gün izledim korkmaya başladım.ama normal doğum istiyorum napalım doğacak bişekilde oğluşum.rabbim hayırlısını versin herkese.1 avazda inşallah

bi gün eşim çağırdı gel bak ne izletecem diye bi baktım doğum
iyice konsantre olmuşum izliyorum sonra dr bebeği çıkardı doktor döndü kameraya
ana bebeği doğurtan benim eşim öle şaşırdım ki sormayın
çok ilginç bir olay şu doğum
sonra eşim dedi ki
bu olaydan sonra annelerin değerini birkez daha ve iyice anladım dedi
çok duygulandırdı onu bir bebeğin dünyaya gelmesine yardımcı olmak
inşallah benim bebeğimide o yaptırır

aman yarabbım evdede kımdse yok bana bıseyler oluyor. bayılcam galıba ay bayıldım...bırıncısını yarıya kadar ızleyebıldım amanınnn oluyordum nerdeyse. ben sezeryanlı yaptıgım ıcın. of ya hala korkuyorum bennn

kızlar çok feci fena bişey oldum izledikten sonraa senağlamasenağlama

ay inanmıyorumm ya bu kadar açık seçik hiç görmemiştim hepsini izledim ve senağlama çok duygulandım anne olmak için de bunlara katlanacam artık ama biraz korkum var tabiki isteyen herkeze rabbimversin...
canım paylaşımın için saol:1hug:

mucize diye buna denilir. rabbim ne kadar büyük!!! ben de hamile kalırsam normal doğum yapmak istiyorum. bebeğin anneye verildiği anlara takılıp kalıyorum en çok. bu durumda acı falan vız gelir. hasretle beklediğin birine sarıldığın anda hangi acıyı duyabilrsin ki? hiç korkmuyorum o gelsin yeter ki :)

Normal doğum düşünüyordum ama vazgeçtim kesiNlikle sezeryan oLurum artık bu görüntülerden sonra yaaaakafamçokkarıştı Çok korktum kızlarrrr yaaaa Allah yardımcımız olsun..

ilk defa izliyorum .. acı çekilir ama kucağına bebeği aldıktan sonra insan tüm acısını unutur

ben henüz hamile değilim inşallah olcam Allahın izniyle.ben bu vidoları izlerken ıkınnıyomfisfisfis bana ne oluyosa hele ilki çok kötüydü bakamdım kesilirken inş sizde bir avazla bebişlerinizi kucuğınıza sağlıklı ve hayırlısyla alırsınız:1hug:

:1shok: Böylemi doğurmuşum 2 tane

Koşun biriniz kolonya getirinkafamçokkarıştı

Allahım bu mucizeyi bizede yaşatır inşallah .
Ama ben sezeryanı alayım :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…