Canım çok sıkkın:(((

Lütfen bu kadar takma kafana çünkü onu aklından çıkarmadığın sürece olmuyor.Bende 6.ayımda hamile kaldım ve ilk beş ay hep bir şeyler denedim olması için.Ama 6.ayda bıktım artık napalım dedim zamanı var heralde olmayacak diye ve hiç ummadığım anda hamile kaldım.Çünkü şansım çok azdı şehirdışına çıkmıştım zaten 1 hafta oda yumurtlama dönemimdi.Ama nasibi varmış bebeğimin bana geldi.İnşallah sende en kısa zamanda kavuşursun bebeğine.

Çok teşekkür ederim hepinize.Beni anlayan birilerinin varlığını bilmek beni rahatlattı.(keşke böyle bir konu olmasaydı ama kısmet işte :KK43: ) allahtan eşim çok iyi bir insan. O olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. Bugün bile öyle moralim bozuldu ki.Öğle saati anneme yemeğe gittim aşure yapmıştı. Malum cuma günü diye okuma vardı. Komşu teyzeler geldi düşünün bir anda 15-20 civarında kadın. Herkes bebek var mı ,yok mu bişey, karnıma dokunanlar vs. Galiba biraz fazla baskı altındayım. İnsanlar yeni evlendi belki düşünmüyor ya da bir engel vardır belki demiyor. sanki marifetmiş gibi ikide bir didikliyorlar.Azcık düşünseler ya belki karşıdaki üzülüyor.Allah herkese hayırlısını nasip etsin.

sende benim gibi yap daha erken düşünmüyoruz de alah allah kime ne bende baskı altındayım kısırmısın bile diyenler var eşimin teyzesinin kızı j-korunmayı bıraktı bi kaç ay içinde hamile kaldı sanki ben süreyi bilmiyom ya teyzesi benim kızım hemen kaldı sen kısır olmayasın kısır olmasan olurdu dedi amelyat olmuşum 4 ay önce ve düşük yapalı daha 1 ay bile geçmemiş sen düşün artık herkes kısırmısın dio bana ama bende düşünmeyen kısırmı oluyo die sawıyorum sende saw başında üzme kendini

Evet ben de öyle diyordum.Daha evlendiğimin ilk ayı bile soruyorlardı. aradan bir kaç ay geçince anneme söylemeye başlamışlar ki bir doktora gitsinler belki bişey vardır falan diye. Böyle toplayacaksın hepsini size mi kaldı benim bebeğim deyip bir daha izin vermeyeceksin konuşmalarına. Ama işte onlar gibi yaptıktan sonra ne manası var insanlığın. hakikaten çok üstüme geliyorlar. alın size mahalle baskısı :))

Evet ben de öyle diyordum.Daha evlendiğimin ilk ayı bile soruyorlardı. aradan bir kaç ay geçince anneme söylemeye başlamışlar ki bir doktora gitsinler belki bişey vardır falan diye. Böyle toplayacaksın hepsini size mi kaldı benim bebeğim deyip bir daha izin vermeyeceksin konuşmalarına. Ama işte onlar gibi yaptıktan sonra ne manası var insanlığın. hakikaten çok üstüme geliyorlar. alın size mahalle baskısı :))

hem aile hem mahalle baskısı burda bendede var amaan ben düşünmüyom ewliliğimin tadını çıkarıom diom hemen bebek yapamam daha erken diom insanlar ewlenelim die bakıo ewleniincede hemen çocuk diolar sonrasında ne war acaba hayırlısı bitanem üzme kendini inan sokaktakiler bile soruyo

canım sen boşver komşuları onları bunları banada diyolar düşük yaptıgımı bildikleri halde bende evet kısırım çocugum olmuyo evlatlık alcam diyorum onları takmadıgımı gösteriyorum yani gerçekten kısır olmuş bile olsam rabbim herkezi korusun kimsenin kucanı boş bırakmasın kimene oda allahtann boşver stres en büyük düşman daha öncede yazmıştım saan ALLAH en kısa zamanda gönlüne göre versin hepimizin ALALHA emanet ol canım

X