Canım arkadaşımın babası intihar etti ve ben gidemiyorum yanına destek olamıyorum

canim ya basin sag olsun.. senin suan gitmen degil duan lazim.. kendi saglini ailenide düsün.. bak esin ailende senin acini cekmesin..

canim ya basin sag olsun.. senin suan gitmen degil duan lazim.. kendi saglini ailenide düsün.. bak esin ailende senin acini cekmesin..

malesef eşimi ikna edemedim..halen...üzerinede kavga bile ettik şu halimle......oturdum mektub yazdım......en azından telefonda soyleyemedıklerımı...babasıyala gecen guzel gunlerı .yanında oldugumu soyledım.....annesıne de dedım buyrun bana gelın uzaklasmıs olursunuz lutfen dedım gelın ........ben gıdemıyorum barı onlar gelsınler.....

malesef eşimi ikna edemedim..halen...üzerinede kavga bile ettik şu halimle......oturdum mektub yazdım......en azından telefonda soyleyemedıklerımı...babasıyala gecen guzel gunlerı .yanında oldugumu soyledım.....annesıne de dedım buyrun bana gelın uzaklasmıs olursunuz lutfen dedım gelın ........ben gıdemıyorum barı onlar gelsınler.....

cok güzel düsünmüsün bitanem.. insallah gelirler onlari biraz olsun uzaklasirlar.. cünkü cok iyi biliyorum bu aciyi.. hatira dolu evde yasmak..off anlatamam acisini.. hemde senin icinde iyi olur yüregine su serpilir arkadasina destek olarak.. ALLAHA emanet ol

[COLOR="Teal"]arkadaslar aradım bugun ....enısteyle de konustum dedım babamlarda sızı orda bırakmak ıstemıyor sızı buraya getırmek ıstıyoruz dedım ..annemlede konstuk olmadı buraya gelıp yerlesırler ıyı kotu ellerınde bırseyler kalır ıse burada bırseyler yaparız ust katımıza tasınırlar dedı annem bende o hevesle aradım .soyledım annemın dedıklerını...dedım aılem de sızı burada ıstıyor bır durulsun ortalık dedım ama durumlar maddı durumları malum veraset durumları sonrası buyrun gelın bakalım duruma gore dedım nolur uzulmeyın benım babam manevı babanız dugununuz de yardım eder....tayınınınız fızana cıksa evınızı yerlestırmeye gelıcek benım dugunumu yapamadı sızınkını yapacak babama telefon numaranızı verdım dedım enısteye sızı arıyacak babam dedım ama ne bileyim gidememek koyuyor bana böle elım kolum baglı olmak......bos vaad verıyomus gıbı hıssettım daha burdan kalkıp gıdemıyorum ....gıtmelıyım ama gıdemıyorum bır turlu......eşim bi ikna olsa...hani gittiğimde telefondan hiç yüzünü görmediğim enişteye bunları anlatıp boş vaad veriymuş görtüntüsüne düşmezdim....kötü hiseetim kendimi[/COLOR]

Son düzenleme:
[B]destek olmak ıstedım......yanlarında oldugumuzu bılsınler ıstedım ...ınsanlık ölmedi..size sahip çıkarız biz demek istedim ama haliyle enişte de beni anca telefonlardan biliyor tanıyor ...daha istanbula gelemediler diye düşünmüş olabilir...ama babam emekli anca iş buldu...her gün gece gidiyor...hiç izni yok bir hafta oldu olmadı işe gireli ....şimdi nasıl izin alsın gitsin.....annem garibim çok rahatsız ..rahimnini aldırdı,karaciğerinde büyüme var sürekli kontrole gıdiyor...41 yasında ama tansıyonuydu sekerıydı hepsi var kadında ..anca içinde kalkıp ameliyat sonrası iş yapabiliyor.oda ev içinde ....nasıl kalkıp gitsinler ....ama amenna gelsinler bakarım diyor annem....buraya taşınsınlar yardımcı oluruz diyor......[/B]

Son düzenleme:
arkadaşım evlensin yaza evini kurmayada giderimmmm alırız çeyizine de eşya ama ne bileyim kankam kendinde değildi.....kıyamam dün gece babam geldi gece bir saat izin almış geldi konuştuk alnımdan öptü gitti dedi....enişteyle konuştum bende destek olduğumuzu bilsin istedim hatta dedim sana raporda alırız hiç canını sıkma uzaklaşırsınız iyi gelir dedim ama neyse kardeşim sağolasın ben kankanı veriyorum deyince üzüldüm......aciz kalışımaa

Başınız sağolsun,nur içinde yatsın.
taşınmalarını teklif etmekle çok iyi yapmışsınız,annen de sende hep iyilik bulun inşallah canım.

Başınız sağolsun,nur içinde yatsın.
taşınmalarını teklif etmekle çok iyi yapmışsınız,annen de sende hep iyilik bulun inşallah canım.
çok teşekkür ederim başsağlığı dileğiniz için..insan destek buluyor inanın....annecim dünya iyisi bir kadındır herşeyi kafasına taka taka hasta garibim zaten ...gelsinler yeterki dedi ama dedeiğim gibi enişteyle tanışma fırsatımız olmadı yüzyüze beni ailemi tanımıyor..o yüzden boş vaad veriri gibi hisetti bence...ama ben biletlerini alır gönderirim....üzerime düşeni yaparım müsait olacakları günü aradıkça sorarım..eşimden izin alamazsam da napayım kii.....hergün kavga ediyoruz

X