canı sıkılan herkese merhaba

• Konu Sahibi melek1981
SLM KAR HAMİLESİN GALIBA NE GÜZEL TEBRİK EDERİM

canım yok yaw:) ruyamda gordum de yazdım bekarım daha hehe sen nasılsın canım bak sohbet bolumu var orayada gel arada beklıyom..

• Konu Sahibi melek1981

kk ailesine hosgeldin sefalar getirdin canim
hersey gönlünce olsun insallah

• Konu Sahibi melek1981
slm kar bende dedim hem bekar hemde bebek ne cesaret demiştim ben çıkıyorum mj gelıyor yakalayamadım kımseyı sohbete nasıl katılıcam bilmiyorum

• Konu Sahibi melek1981
slm güzellik uzmanı arkadaşım ne güzel bir mesleğin var bakımlı bayanlara bayılırım

• Konu Sahibi melek1981
slm kar bende dedim hem bekar hemde bebek ne cesaret demiştim ben çıkıyorum mj gelıyor yakalayamadım kımseyı sohbete nasıl katılıcam bilmiyorum

canımsın yaw ruyanın etkısındeyım hala bak ana sayfada sohbet yazıyo tıkla orayı canım..

• Konu Sahibi melek1981
hoş geldiniz güzel paylaşımlar dilerim

• Konu Sahibi melek1981
meraba bende aranıza yeni katıldım ve sohbet edicek konuşabilceğim arkadaşlar arıyorum çok canım sıkılıyo bu aralar

• Konu Sahibi melek1981
canı sıkılan herkese merhabalar bir kaç gündür benim de canım çok sıkılıyor nedeni ne bilmiyorum içim daralıyo kızlar depresyonda mıyım ya da nazara mı geldim anlayamadım :bbo:

• Konu Sahibi melek1981
slm bende yeni üye oldum ben ist selma

• Konu Sahibi melek1981
selam ben de aynı yeni üye oldum ama site çok hoş tanıştığıma memnun oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…