Canı Sıkılan Gelsin :)

kakuscum cınsel ılıskıye hangı ot ıyı onu sole sen bana ..... ay koptummm
senin için özel araştırıyorum canım:))
SEnde mi Hamilesin ?
Kusura Bakma Bilmiyordum..
Kaç Aylık ?

Tövbe Estağfurullah..
Anlamadım Ben Şimdi Bu Ne ?

canım ben başka bişey anladm. dogunal ilk gece ile ilgili ot soruyormuş bende konuya hakim olmadan yanlış cevap verdim:)

kac kıloyla hamıle kaldınız kac kılo aldınız kızlar

evet bıberıye nın yag yakma ozellıgı var

biberiyeyi akşam yatmadan içiodum gözle görülür farklar oluştu :)

Oyy Kuzum Benim Daha 7 Haftalık..
Allah Sağlıklı Sıhhatli Kucağınıza Almayı Nasip ETsin İnşallah..
Kalp Atışınıda Dinliyorsunuz Artık..

amin canım inş evt çok şükür duyduk kalbinin atışını kurban olurum nasıl atıyo yaşadın bilirsin heyecanlı

hıhhhh kuzumm saolasınnn... benım ıcınde arastırırmıs... walla bu gıdısle en kalıcı ot benım ıcın ıckı olacak gıbıme gelıyor ya neyse

hıhhhh kuzumm saolasınnn... benım ıcınde arastırırmıs... walla bu gıdısle en kalıcı ot benım ıcın ıckı olacak gıbıme gelıyor ya neyse

ne demek tatlım bakarımtabi hem gör bak o zamana dek buluruz bişeyler :))

Son düzenleme:
ayyy buraya ne zaman gelsem kimseyi bulamıyorum.... canı sıklan gelsin ama,buraya gelenin daha çok canı sklır yahuuuuuu

Ankarada oturanınız var mı kızlar kendime kanka arıyorum benimle konserlere gidecek, sinemaya gidecek, ailesi akşamları dışarı çıkmasına izin veriyor olacak tabi çünkü ben akşamları çok rahat çıkarım ve izin almam.. Kızlar şaka yapmıyorum ciddiyim kendime kanka arıyorum.. :)

Hatta ailesi il dışına da çıkmasına izin verirse süper olur.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…