Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
adszujc.jpg

fıstık bak ne dicem.. bu bihter makyajın varya cok güzel olmuş.. ama bihter makyajı degilde dizide bihterin kardeşi olan kız varya aynı onun makyajı ve gözleri olmuş...=)) cokta yakısmıs..

bu makyajda neler kullandın gerçekten çok güzel olmuş

yavrucum kahverengi far siyah ve yeşil göz kalemi bide rimel okadarrr zemuszemus
teşekkür ederim şekercima.s.

fıstık bak ne dicem.. bu bihter makyajın varya cok güzel olmuş.. ama bihter makyajı degilde dizide bihterin kardeşi olan kız varya aynı onun makyajı ve gözleri olmuş...=)) cokta yakısmıs..

aaaa hiç farkında değilim şekerimmm du bidaha dikkatli bakim peykeree opuyorumnanaktan

Cadaloz cancuuu nerdesin bakim kız sen :umursamaz:
Hani yeni makyajlar :eek:lmaz:

kısss sıcaktan cnm istemiyi kelebek için yaptım ama beğenmedim koymıcam daha farklı bişi yapıcam yine :umursamaz:
heee bu arada insan ablasına cadoloz dermi nannn :mymeka:

cancum bi kaç gündür yokum anam makyajlar süper olmuşş canımmm delikafadulden

yavrimmm ben burdayım ama tembellik yapıorum ya azcık hareketlenmek lazım :umursamaz:

çok güzel olmuş canım makyajın :))
bi ben beceriksiizm galibaa

teşekkür ederim bebeğimmm kaydirigubbakcemile2
beceriksiz diilsindir arzunun hacerin cholasterın videolarını izle adım adım makyajlarda bnm roxelannenin felan topiklerine bak yavaş yavaş alışırsın kuzumm opuyorumnanaktan

cancu kııızz hadi üşenmesen de bana beyaz ve pembe kombinasyonlu bi makyj ediversen haa:kedi:

tatlım ya sana acık renkler daha bi yakısıyor sanki.. tenin kaldırıyor cunku... pembeli olana bayıldım ama ben olsam daha kalın bi eyeliner cekerdim.. Şeniz

X