Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım ya sana acık renkler daha bi yakısıyor sanki.. tenin kaldırıyor cunku... pembeli olana bayıldım ama ben olsam daha kalın bi eyeliner cekerdim.. Şeniz

sinekimmm bi karar ver loo koyu renkmi açık renkmi ama ben hala koyu renklerde ısrarcıyım :umursamaz:

sinekimmm bi karar ver loo koyu renkmi açık renkmi ama ben hala koyu renklerde ısrarcıyım :umursamaz:
herzaman siyah ve koyu tabiki:asigim:.... ama bana acık renk yakısmıyo sana yakıstıgı için diyorum bi koyu bi acık sür mademkaydirigubbakcemile2

pembiz.jpg

edacımmm bıyır guzumm zemuszemus

sositosositosositosositosositososito

kız kurban olim o fındık gözlere ayyy süper yaa pembe çok yakışmışş yaa çok sevimli olmuşsunnnn elerine sağlık hello kittyopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kız kurban olim o fındık gözlere ayyy süper yaa pembe çok yakışmışş yaa çok sevimli olmuşsunnnn elerine sağlık hello kittyopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

eşşşşşekkkk gece gece güldürdün beni
hello kittymiş :roflol:

eşşşşşekkkk gece gece güldürdün beni
hello kittymiş :roflol:

tabi bebişş hello kiti de öle deeemiii valla benzemişin kızz şeker olmuşun bennim en sevdiğim renk bebek pembesidirr bayılırım pamuk şekerlerinee kız bebek kıyafetlerinee pembe olan herşeyee yatapım yorganım pembe kızz ayyyy anam içim kaynıo pembe deyinceee:asigim::asigim:

makyaj yapımı güzel ona diyecek sözüm yok.ama ben size pembeyi yakıştıramadım.ten rengnizde açıkya ondanmıdır nedir anlayamadım ama koyu renkler daha bi ortaya çıkarıyo göz yapınızı ve gözlerinizi

makyaj yapımı güzel ona diyecek sözüm yok.ama ben size pembeyi yakıştıramadım.ten rengnizde açıkya ondanmıdır nedir anlayamadım ama koyu renkler daha bi ortaya çıkarıyo göz yapınızı ve gözlerinizi

bencede cnm zaten him pembe makyaj sevmem bütün bakıldığında hiç yakışmıyoda edacım istedi diye yapmıştım zemuszemus

bencede cnm zaten him pembe makyaj sevmem bütün bakıldığında hiç yakışmıyoda edacım istedi diye yapmıştım zemuszemus

uy uy uyy yirim ben onun ballarını çok tşk ederimm ben yakıştırdım pembe renge olan aşkımdan sana 10 üzerinden 100 veriyorummm kaydirigubbakcemile3

cancu cnm göz makyajının sıkı takipcisiyim:)bu arada seni ben atv de "elif" dizisi var ya ordaki kıza çok benzetiyorummmmmm.ayrıca o kıza bayılıyorumopuyorumnanaktan

cancu cnm göz makyajının sıkı takipcisiyim:)bu arada seni ben atv de "elif" dizisi var ya ordaki kıza çok benzetiyorummmmmm.ayrıca o kıza bayılıyorumopuyorumnanaktan

sağol nemcim bidenem yapıorus kendi çapımızda bişiler işte elif dizisini hiç seyretmedim genellikle ceyda düvenciye benzetiolar ama bu kızda güsel bi kızmış haa benzesem keşke kaydirigubbakcemile3 yalnız dikkat ettimde diş yapısı benziyi bebişim opuyorumnanaktan

X