Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sagol canim balim bunu denicem ilerde zaman bulunca bide yesil bi kiyafet bulursam :) hic yesil güzel bisiyim yokki senağlama

cok güzel olmus aceba bende nasil görüncek büle sendeki gibim yapabilirmiyim merak ettim

Cancuuu makyajın çok yakışmış cnm :1hug:
yeni makyajları bekliyoruz yerimseniben

beğendiğine sevindimm güsel gözlümmŞeniz

sevgilimm gül yüzlümmm güzel gözlümm

bicik arkidişim çok dadlısın senin yarım çıkan sıfatını ben seveyim çiçeğim

ne kaa dadlu olmuş makyajın gül çiçeğimmmmm

cortelim bence o üstüne çektiği kalem yamuk değil sanırım fotoğrafın çekim açısından öyle gözüküyor tam emin değilim ama bana öle geldi bebişimmmmmm

topiğin hayırlı uğurlu ossunnnnn çay içmeye gelirim artık şekerparemmmm ceyda düvencim

anammm benm örtmenim kim yawww kimden öğrendimmm benn sana çaylar kahvelerr feda olsunnn şeker kıs candy buyurrr:kahve::kahve:

sagol canim balim bunu denicem ilerde zaman bulunca bide yesil bi kiyafet bulursam :) hic yesil güzel bisiyim yokki senağlama

cok güzel olmus aceba bende nasil görüncek büle sendeki gibim yapabilirmiyim merak ettim

senin kaşın gözün yeterr kuzumm ben şimdi bidaha baktımm okdar çok hatalı olmuşkiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 neysee görmeyin oralarııı:1ninca:

Yesil makyajin mavi makyajindan daha hos olmus sekerimmmm...

evet olcam corel delikafaduldendelikafadulden

of allahım azmimi gücümü senden aliim corelimalkisalkisalkisalkisalkisalkis

sen de ben zayıflayınca alkış edecen bana emi çiçeemmmmm ama midem küçüldü gerçekten canım çikolata da istemiyor üstelik regl olmaya yakınken bile:lepi:

bekliyom mileğim haberlerini alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

cancu bu sefer ki daha güzel olmuş tatlım hihoyyyt

oyy oyy yeşilde dehşet güzel olmuş hatun güzel göz güzel e ortaya böyle tabloluk kareler çıkıyo maşallah kuşuma nazar değmesin

cancuuuuuuummm ya yeşili cok yakıştırıyorum sana cok ta yakışmışş.. ellerine saglık bebiş.... bide kuyruk kısmını cok sivriltmeden yapsana makyajı bide öle bak bakalım nasıl oluyo..

canım yeşil de çok yakışmışşşş ellerine sağlık

sağolasın bitanemmmm seninde yorum yazan parmacıklarına sağlıkkka.s.

cancuuuuuuummm ya yeşili cok yakıştırıyorum sana cok ta yakışmışş.. ellerine saglık bebiş.... bide kuyruk kısmını cok sivriltmeden yapsana makyajı bide öle bak bakalım nasıl oluyo..

sinekimmm ya teşekkürlerrr bidenemmm a.s. kuyruk kısmını her makyajımda ilk yaparken sivriltmeden yapıorum sonra gözüme hoş gelmiyokafamçokkarıştı yine sivriltiyorum bak bi ara yaparken resmini koyarım görürsün sende bebeğimm:içelim:

bursalılar arzu ve cancu sizin kadar makyaj konusunda becerikli olmayı çok isterdimmm yeşil makyaj süperr olmuşş ellerine sağlk ben bu konuda hiç yetenekli değilim para verip makyaj yaptırıyorum öğrenemedim gitti şu makyajı :mymeka:

cancu hem mavi hem yeşil makyacını beğendim canım ellerine sağlık

bursalılar arzu ve cancu sizin kadar makyaj konusunda becerikli olmayı çok isterdimmm yeşil makyaj süperr olmuşş ellerine sağlk ben bu konuda hiç yetenekli değilim para verip makyaj yaptırıyorum öğrenemedim gitti şu makyajı :mymeka:

güselimm sende izmirliymişsinn profilinde yazdığına göre belkide makyaja hiç gereğin yoktur malumm izmirin kızlarının maşşalahı var nickinde güsellmiş yüzünü çok iyi tanıdıktan sonra emin ol çok kolay öğrenirsin canım benim yeter ki istesositososito

cancu hem mavi hem yeşil makyacını beğendim canım ellerine sağlık

canımm benim seninde yorum yazan parmacıklarına sağlıkkka.s.

matmazelll.jpg

kısçeler buda aşkı memnu dizisindeki deniz hanımdan özenerek yapmaya çabaladığım ama başaramadığım makyajjjj:roflol:

cancuu canım ellerine sağlık çok yakışmış ama keşke biraz daha aydınlık olsaydı iyice görebilseydim:KK43:(

X