Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnmmm valla ne yalan diyeyim sen daha güzelsin..gecen fotonu koymuştun,allahım diyorum cancu birine benziyo ama kime..deli oldumm ve buldum sonunda:)
ceyda düvenciyede benzersin vallaaa...biras daha düşünsem baya bi ünlüye benzetcem seni sanırım:)

ayyy nemimm sağol bidenem o senin güzelliğin :kedi:
düşün bakalım ben bi örnek daha verem sana bide cameron diaz diyolar ne alakaysa :roflol:

ayyy nemimm sağol bidenem o senin güzelliğin :kedi:
düşün bakalım ben bi örnek daha verem sana bide cameron diaz diyolar ne alakaysa :roflol:

aaaaaa valla cameron diaz'a daha bi benziyosun ..hatta en çok buna benzionkaydirigubbakcemile2bence bi topik açalım cancu en çok hangi ünlüye benzio diekaydirigubbakcemile3vallaaaaaaa aklıma geldikce yazcam burayahihoyyyt

aaaaaa valla cameron diaz'a daha bi benziyosun ..hatta en çok buna benzionkaydirigubbakcemile2bence bi topik açalım cancu en çok hangi ünlüye benzio diekaydirigubbakcemile3vallaaaaaaa aklıma geldikce yazcam burayahihoyyyt

nem allah iyiliğini versin yaww güldürdün ya beni allahta seni güldürsünn Şeniz

ben de bu nemin açacağı topiğe

1. ceyda düvenci
2. aşkın nur yengi diyorum

avatarına koyduğu kalpli fotosun aynen o bence acciyip benziii

gı ben kime beziyom? yada bişeye benziyom mu acep:)))))))))))

ben kendimi ne anama benzetiyorum ne de babama cidden:))

ilarzucum benziyosun kızz sende hatta gözlerini doktorlar dizisinde bi doktor var ismini bilmem izlemediğimden görmüşlüğüm var işte ona benziyo hemde çoook :))

kaydirigubbakcemile3çok tatlısın cnm bnm...seni kime benzetiom bilionmu:)aslındaa kk nın ünlülerinden biri bu kişi:)sürmeli varya o işte:)ama sadece gözlerinizi benzetiom hatta karıştırdıgım oluyor göz makyajı resimlerinizde birbirinizin gözlerinikaydirigubbakcemile3

guzumm hadi diğerlerine tamamda aşkın nur yengi nerden çıktıı kaydirigubbakcemile3

arzu gızımm ben seni kimseye benzetmiorum sen bi afetsin dünya üstünde yok öle bi hatunn opuyorumnanaktan

guzumm hadi diğerlerine tamamda aşkın nur yengi nerden çıktıı kaydirigubbakcemile3

bu resmi nerden buldun deli kadının kaşları kalkmış yarım metre

öyle değil esasen aşkın nur yengi ablamız daha güzel ama gerçeten güzel hatun yaa deli çekici seksi fevkalade:)

benzetiyroum o kalpli fotonda seni gerçekten yüz hatlarınız dudakların göz yapınız benzetiyoerum çiçeeeeem

amanınn sen de beni kimseye benzetemedin dünya üstü bi mahlukatım ben:roflol::roflol:

teşekür ederim ince iltifatın için cansuyummm

amann ne bilim ben goggleya yazdım görsellerden yükledim kaydirigubbakcemile3 pek de sevmem kendilerini bi kaç şarkısı dışında :umursamaz:

guzummm benim seviorum seni iltifat felan da değil bu gerçekleri sölüyorum buyrunnnnnnnnn

meryemim hcre ikisinide göndermiştim diğerini seçmiştik beraber öğren öğren guzummm opuyorumnanaktan

çok güzel cnm makyajın.abartılı bi makyaj ancak bu kadar yakışabilirdi bi bayana.allah özene bezene yaratmış.maşallahh

yerim senin makyajını cancum benim cansuyummmmm opuyorumnanaktan

cansuyum nişanlıma ait bi kelime gııı sen nirden biliyin bakim opuyorumnanaktan
bende senin o lensli gözlerini yirim çıkar çabık onları :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…