can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

İfadelerinin güzelliğine bakıyorum :KK9:

hamburger yicen mı :KK19::KK19: :KK52:

1f272727f769137327ecdc4044e746e2.gif

Çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım :emir_bebek: :KK16:

Teşekkür ederim canım :KK16:
Ne güzel ya benim saçlarım düz o yüzden ne maşa tutuyor ne başka bişi
Ancak bol sprey sıkmam lazım bende öyle sevmiyorum doğal durmuyo :KK31:

riboo napıyosunnn
e5f21e91b47d.gif

Benimki kıvırcığa yakın dalgalı gibi birşey bende çözemedim ama düzleştirmeyi tutmuyor hemen kıvırcığa dönüyor namussuz :KK19::KK19: :KK9:

:KK1: Düzleştirici saça çok zarar veriyor canım çok sık yapıyorsan yıprandığı içinde düz kalmıyor olabilir.
Takıntılı ben düz saçlarıma kullandım bi ara kuaförüm saçlarımı boyarken direk sordu sen düzleştirici mi yapıyosun bu saça diye :26:

Bide düzleştirmeden önce bakım kremleri varya onlardan kullanıp dene istersen onlar daha fazla düz kalmasını sağlıyor.

Evet bende de var göz aşinalığı, ben ilk defa geliyorum ama geyik topiclerine. BDV'ye bazen yazıyorum bildiğim bir şey olursa.

Yaş farkı çok uygun olacak, inşallah sağlıkla gelir.:13:

Güzel bir zamanlamayla gelmişim desene:KK1:

Aynen öyle oldu :KK16:
Nickini hatırlıyorum ama çok karşılaşmadım seninle
Sen ne yapar ne edersin :)

yemek saati :KK1::KK1:

hadi görüşürük :KK54::KK54:

Afiyet olsun :KK16:

:KK1: Düzleştirici saça çok zarar veriyor canım çok sık yapıyorsan yıprandığı içinde düz kalmıyor olabilir.
Takıntılı ben düz saçlarıma kullandım bi ara kuaförüm saçlarımı boyarken direk sordu sen düzleştirici mi yapıyosun bu saça diye :26:

Bide düzleştirmeden önce bakım kremleri varya onlardan kullanıp dene istersen onlar daha fazla düz kalmasını sağlıyor.

Evet benimde önler fena yıprandı :26::26: Ben krem kullanmıyorum çok yağlandırıyor :26::26: Ama artık maşa yaparım biraz da bu yıpratsın :KK1::KK1: Beyaz ve kırmızı rengi vardı maşanın gittim kırmızı aldım düzleştirici de kırmızı takım olsun dedim :KK9: 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun :KK17:

Aynen öyle oldu :KK16:
Nickini hatırlıyorum ama çok karşılaşmadım seninle
Sen ne yapar ne edersin :)

25 yaşındayım, 6 aylık evliyim, öğretmenim. Böyle işte.:KK16:

merhaba kızlarr :KK3::KK3:

Merhaba:KK3:

X