can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

cumartesi çalıştım diye üzülenleeerr sizi bayıltana kadar gıdıklarımmmm ben pazarda çalışcam pazar ya pazar...

kıyamammm neden ama

bende iyiyim ne olsun canımm

ailevi şeylerden gidemedimm çok üzgünümm

allah allah baya da uyumuşsun amaa :26::26:

Üzülme canım düğününe gidersin sende
8 saatten fazla uyuduğum zaman böyle oluyorum canım ben vücudum fazla uykuyu da kaldırmıyo
Neyse uykusuz olmaktan iyidir bi kahve içiyim gelirim kendime :)

s lerim korkmuş kaçmış benim sinirimden dot olmuş eylül
ahaahah ayy ne güldüm yaaa
Üzülme canım düğününe gidersin sende
8 saatten fazla uyuduğum zaman böyle oluyorum canım ben vücudum fazla uykuyu da kaldırmıyo
Neyse uykusuz olmaktan iyidir bi kahve içiyim gelirim kendime :)

evet canım inşallah düğüne kısmetse benımkini kıskanıyorum dün nişana gitmesen olmaz mı ki yaağğğe dedim

anladım canım iç iç açılırısn

Ağzını hayra aç yahu

Aşk olsun sana , sen ki kıpır kıpır enerji dolu dilara , şöyle bir silkelen bakayım

ay ablacım vallahi iş beni öldürcek sonunda enerji filan kalmadı sabah 6 buçukdan beri deli gibi koşturuyorum kahvaltısız ve en son geçtim bilgisyarn başına girdim kk ya amaaaaannn yeter yahuu bu şirketi ben mi kurtarcam

Ohhh iyi yapmışsın , sefan olsun . Ama sayfaları dikkat et , altta kurtarıcı başka sayfa açık tut , patron pembişleri görmesin

Çok güzelmişsin Allah nazarlardan saklasın

öyleyimdir çok beğeirsn o halimi görsen

evet canım inşallah düğüne kısmetse benımkini kıskanıyorum dün nişana gitmesen olmaz mı ki yaağğğe dedim

sen gül canım hep gül ben bunca streste bile senin güldürürüm hiç merak etmee

Ablasının nişanına gitmesen olmaz mı dedin
Sen Balık burcu musun eylül

nişana gidemiyomuşsun accık okudum ,bişey olmaz kıskançlık sinir yok sükunetimizi koruyoruz,düğünde döktürürsün artık
bende döktürme derdindeyim sankı allah seni kız

inşallah canım
Ablasının nişanına gitmesen olmaz mı dedin
Sen Balık burcu musun eylül

hiii şakasına tabi canım o da tabiki dedi alıştı artık tepki vermiyo

nayırrr akrep

bende döktürme derdindeyim sankı allah seni kız

inşallah canım

hiii şakasına tabi canım o da tabiki dedi alıştı artık tepki vermiyo

nayırrr akrep

İyi bari alıştıysa sorun yok

Oo Akrep mi Neyse su grubu olduğunu bilmişim en azından

ee anladın sen onuuu bak gidip döktürürsün nişanada gidemedin içine oturmuştur diye dedim kız
evet sevdiceği tek bıraktım diye içime oturdu kaldı orda bensiz bensiz

İyi bari alıştıysa sorun yok

Oo Akrep mi Neyse su grubu olduğunu bilmişim en azından

evet bensiz eğlenicek misin bir de diyorum yok bir köşede oturup ağlıycam sessizce diyo

evetttttttt senn pekiiiğğ

evet sevdiceği tek bıraktım diye içime oturdu kaldı orda bensiz bensiz

evet bensiz eğlenicek misin bir de diyorum yok bir köşede oturup ağlıycam sessizce diyo

evetttttttt senn pekiiiğğ

Bi an gözümde canlandırdım herkes göbek atarken seninkinin gerçekten bi köşede ağladığını

Ben başak burcuyum kuzum hemde bütün özelliklerini taşıyorum eskiden burcumdan memnundum ama artık değilim

Astrolojiye göre burç dönemleri değişmiş ya bende yeni burcumu bulup onun özelliklerini taşımayı düşünüyorum

ahaahah neyse ki öyle oynamalı deği nişan hohoho

hadi yaa babam da başak burcu çok detaycı tiitiz herşeye karışıyor :18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…