can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Var var olma mı ?
Anlat bakalım :KK14:

bizim işle ilgili ya berbare eşimle yürüttümüz bir iş yerimi var şükür onunla ilgili eski ortak bize bir güzen kazık aıp gitti şimdi bizde bir yol bulmaya calısıoruz ama bakalım işte nasıl olucak can sıkıntısından gezniyodum kafamı dağıtmak için buraya rastladım siz nasılsınız bakem :KK31:

bizim işle ilgili ya berbare eşimle yürüttümüz bir iş yerimi var şükür onunla ilgili eski ortak bize bir güzen kazık aıp gitti şimdi bizde bir yol bulmaya calısıoruz ama bakalım işte nasıl olucak can sıkıntısından gezniyodum kafamı dağıtmak için buraya rastladım siz nasılsınız bakem :KK31:

İnsanlar neden kötü hiç anlamam :KK31:
Çok mu büyük bir kazıktı ?
Bende iyim çok şükür idare ediyoruz

İnsanlar neden kötü hiç anlamam :KK31:
Çok mu büyük bir kazıktı ?
Bende iyim çok şükür idare ediyoruz

50 bin tl cik bir kazım bana cok ta herkezin durumunu bilmediğim için aazmı cok mu bilemem tabi saolsun bugün arayıp bide kavga ettik dalga geciyo herif bende açtım ağzımı yumdum gözümü ama ne fayda bu sıkıntılarımızın devası değilse saydığım o kadar agır sözler :KK5:

içimdeki sıkıntıları bir döksem burdan köye yol olur kimsecikler yokmu anacım :KK14:
anlat cnmm :KK14::KK14::KK14:
uludağa gece mi çıkacağız kız :KK52:

mesela izmirde gece canımız sıkılsa Alsancağa Karşıyakaya gidebiliriz deniz kenarında kafeler var orda da var mı öyle :KK52:
ben geceleri gezmedğm için bilmyrm kuzum :KK76::KK76::KK76: netten bak kuzum :KK6::KK6:
Lily ban yemiş galiba, alttan gri gri bakıyor :KK50:

evet yaa ban yemişş :KK53::KK50::KK50::KK5:

İnsanlara güven olmazki kardeş kardeşe kazık atarken :KK50::KK50:
bu devirde güven zor bulunur :KK50::KK50:
kızlarr bende geldim. Forumda yeniyim ve bu başlıkta hepinize selam vermek istedim :KK3:

hoşgeldiinnnnn selmmm :KK3::KK3::KK3:

50 bin tl cik bir kazım bana cok ta herkezin durumunu bilmediğim için aazmı cok mu bilemem tabi saolsun bugün arayıp bide kavga ettik dalga geciyo herif bende açtım ağzımı yumdum gözümü ama ne fayda bu sıkıntılarımızın devası değilse saydığım o kadar agır sözler :KK5:

Bayağ yüklü bir miktarmış canım ya üzüldüm :KK25:

İnsanlara güven olmazki kardeş kardeşe kazık atarken :KK50::KK50:
bu devirde güven zor bulunur :KK50::KK50:

hoşgeldiinnnnn selmmm :KK3::KK3::KK3:
uzaktan akraba olunca bide 2 3 senemiz hep yan yana geçince insan ister istemez maalesef güvenmek zorunda kalıyo yada bizim salaklıgımızamı geldi saflıgımızamı geldi bilemem şeytan diyor kapa dükkanı bu kadar çektiğin sıkıntıya değmez boşverr gir milletin yanına çalış diyor ama bu kadar emek verdimiz yeride satmak kolay değil işte
Bayağ yüklü bir miktarmış canım ya üzüldüm :KK25:

benimde içim sıclıyo ama napıcan canım cok sıkkın cokk

Son düzenleme:
X