can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

öncelikle topiğe göz gezdirdim.dün geyette güzel vakit geçirdiğim bi topik oldu.yanlız farklı bi topikte yazdığım yorumu üzerine alınanan olmuş.işin garip tarafı üzerine alınan gelip cevap yazsaydı daha iyi olurdu.birilerine özel mesaj yazıp aa bak ne yazmış diyeceğine gelip sorabilirdin:' bizle alakalı bi durmmu' hayatı fazla ciddiye aldığımı söyleyeneler olmuş.sanal ortam neticede .gayet iyi biliyorum buranın geyik topiği olduğunu.yaklaşık 3-4 yıldır kk'yı kullanıyorum.nerde ne konuşulacağını çok ii biliyorum.ayrıca birine bişey söyliceksem böyle böyle diye yazarım. ayrıca yolcu senin alınmam özellikle üzdü beni.öyle bi düşüncem olsaydı sayfalarca karşılıklı sohpet etmezdim.boşyere alınan arkadaşlar komik olmayalım.ciddi ciddi alınanda hakkını helal etsin...(hoş kendileriyle alakalı yorum yapmadığım insanlar vermişte vermiş)iyi muhabbetler

Ben kendi adima cevap vereyim, özelden mesaj gelince burayi kastetmisse gercektende ozaman ayip etmis dedim, yazdigimda genellemeydi yani sana özel degil... Kimileri kendilerini buranin Krali saniyorlar, onlar olmasa batar burasi falan, bi havalardalar, o yüzdende cok ciddiye alinmamasini aslinda yazdim...ve yine bu kisiler kendileri agucuklu gugucuklu konusurken iyi ama baskasi konustumu bune laubalilik diyorlar, o yüzdende burda farkli yazilir geyiktir bi baska yerde daha düzgün yazilir düsüncesindeyim... Yazi buraya atilmis gibiydi evet ama kimsenin günahini almam, ama icimdekileri, konuya tam oturdugu icin,dile getirdim :KK1:

Son düzenleme:

günaydın canım hoşgeldin

dilayım günaydın canım nasılsın?
hayırlı olsun proluğun canım

bi sıkıntımı vardı canım hayırdır?

evet canım malesef şu son zamanlarda kafama taktığım bir durum var ama atlatmaya çalışıyorum

günaydınn gününüz geçen günlerinizden daha iyi olsun...

günaydın canım

evet canım malesef şu son zamanlarda kafama taktığım bir durum var ama atlatmaya çalışıyorum

allah yardımcın olsun canım yapabileceğim bişey varsa yapayım canım gerçekten

Günaydınn karşimm nasılsınn :KK19:

Şikayett ettim demekk :KK51:

anladım canım

Selam canim iyiyim ya sen?
Tesekkür ederim :KK17:

çok şükür canım bende iyiyim rica ederim canım

X