can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

trip hoşuna mı gidiyor
ahh benim ki hiç sevmez onu balkondan at ama trip atma ama ben çok seviyorum tribe bağlamayı

Yok kız ne hoşuna gitcek Değişme, trip atmaya devam et diyorum
Benimkisi de tripe hayatta gelemez
Ama var ya bu doğum günümde dananın kuyruğunu kopartcam, geçen sene bişey demedim Milletin kocası neler yapıyor ya

Onu ben denedim bi fark olmuyor canım
Sen değişiyosun diye onlar daha fazla değişiyor Hatta senin değişmen onların hoşuna gidiyor. Tribe devam

Nerde ediyosun,kimle ediyosun Yeme kız ban durduk yere

Dewamlı takıldığım bi topik war orda..
Aramıza yeni katılan biri wardı..
Konu farklı boyuta geldii, girdik birbirimizee

neler yapıyo kız milletin kocası banada de bende gazlanayım bi:44:

ben falakaya yatırıcam artık

biliyorum şekerim yoğun zaten hep maddi sebeplerden seneye düzelcek diyo ama olmadı evden kaçarım ben de kelebekle biz planladık kaçıcaz evden

Maddi sebeplerine başlayayım ya Bu erkekler maddi şeyleri ne kadar sorun ediyorlar. Siz kaçarsanız ben de gelirim, kaçalım evden, hatta eylem falan yapalım, ilgisiz kocaya HAYIR

Maddi sebeplerine başlayayım ya Bu erkekler maddi şeyleri ne kadar sorun ediyorlar. Siz kaçarsanız ben de gelirim, kaçalım evden, hatta eylem falan yapalım, ilgisiz kocaya HAYIR

peki eşiniz evlenmeden önce nasıldı?

milletin kocası neler yapıyo dersek villa da alıyo valla

ay evet borcu var diye 3 gün ağzıma mıçtı mahkeme duvarı suratla gezdi ya

benim suçum ne diyorum yok diye

neler yapıyo kız milletin kocası banada de bende gazlanayım bi:44:

Ayy görsen şekerim, facebooktan her gün millet kocamla şurdayım, kocamın evlilik yıldönümü hediyesi, kocamla sinema keyfi falan diye paylaşıyor. Benimkine gösteriyorum, ben çalışıyorum diyor, sanki o adamlar işsiz

yasemin yakınsın sen bana
ben kaçıp ebruu sokak durağına gidiyorum baliciler gibi orada duruyorum beraber yapalım 3 kişi daha iyi olur ateşte yakarız hem

yalnız şarkı çok sardı bida dinlicem ban ban çiki çiki ban ban

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…