can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Aynen yorumlar baya ağır geldi dayanamadı gözü döndü zaar

İnşallah canım o da nerde ne konuşacağını anlar belki. Çok edepsiz ya okurken hızlı geçtim küfürlerini ben utandım.
herhalde ama beni en çok şaşırtan eşi bunu aldatmış sonra bu eşiyle birlkte olup şimdiki eşini aldatmş :120::120::120::120::120:
Bayan olmadığını düşünmek istiyorum. Okurken utandım.

kadını ettiği küfürler :120::120::100::100::100::100:
malesf bayan sanırım

aynen öyle kuzum... bana da yaramıyo bdv pek genel de böyle konular oluyo insan cidden
kendinin tutamıyo hakim olamayıo
bak sene o kadar insana hakaret küfür etmiş
sonrada çekmiş gitmiiş
böyle insanlar herşeyi hak ediyor herşey müstehak onlara
enisi öyle konulara hiç bakmamak

Kesinlikle. Kadının totosuna taktığı yok yorumları. Kimse atarlanmasın boşu boşuna ban yemeyin

aynen şimdi gülüyordur bile belki zatn çıkmış gitmiş

Ben geldim huuuu

hoşgeldin gel gel neler kaçırdınn

hatun olayın etkisinden çıkamamış yazdım iyi yazmış mıyım?

bence yazmışın ama iyi ki de silmişsin yoksa ban ban çiki çiki ban ban olurdu

ben kocanın şeyi kadar olamayız çünkü biz büyüteçsiz de görülürüz yazcaktım ama fena olcaktı

ay nasıl küfür etmiş öyle birda bayan olacak
ben onu okurken bayanlığımdan utandım

Aynen öyle canım bende utandım okurken :26:
Küfürü sevmem de kullanmam da ama hadi sinirlendim ettim ne kadar öfkeli de olsam o üslupta küfür edemem.
Bayan erkek kimseye yakışmayacak derece de seviyesiz sözler

ay konuyu okudum biraz baktım ilişki milişki diyo kapadım sayfayı :18::18: evde okuyacamm

bence yazmışın ama iyi ki de silmişsin yoksa ban ban çiki çiki ban ban olurdu

ben kocanın şeyi kadar olamayız çünkü biz büyüteçsiz de görülürüz yazcaktım ama fena olcaktı

at o elindeki yere biz de allahtan yazmamışız ha tabii bu yazmak olmuyorsa eğer:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…