Çamur şeklinde kahverengi akıntı (resimli)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öf buda atılmaz ki tarif etsen anlarız . Adet öncesi kahverengi akıntı oluyor bende ama çamur givi derken anlayamadım . Doktora gidib

Bize göstermene gerek yok
Leke desen anlarız midem zirveye çıktı bakmadığım halde gördüm
Lekenin bir çok rengi ve tarifi var ve bunlar kist,gebelik ve enfeksiyona işaret vermekte her kadın olarak bunu yaşadığımızı düşünüyorum herkes den farklı bir şey yaşamıyorum gebelik şüphesi olduğu için bende memnun olmayarak attım bu konuda bilgim olmadığı için gerekli açıklamaları yaparak dile getirdim açıklamayı okuyarak hiç girmeseydiniz keşke direk önünüze çıkacağını düşünmedim kusura bakmayın.

Bide pedekini atmış peçete falan görüyorduk ped e terfi etmişiz
Öncelikle hanımefendi aniden gelen ve peçeteye tekrardan düşmeyen bir akıntı olduğu için ped olarak atma durumunda kaldım bilmeden kasten atmışım gibi imalarınız çok yanlış önlem için takmıştım ve böyle bir leke gördüm atmak istedim ben ortaya bir soru yönelttim sadece cevap almak için siz beni eleştirin diye değil

Yavrucum bu kadar güzel herseyi biliyorsunda hamile nasıl kalınır bilmiyor musun senin gibilerden bıktık

Yavrucum bu kadar güzel herseyi biliyorsunda hamile nasıl kalınır bilmiyor musun senin gibilerden bıktık
Öncelikle her şeyi bildiğimi iddia etmiyorum belli ki sizin algıda bir problem var hamile nasıl kalınır fizyolojik olarak biliyorum lakin ortaya atılan iddialar yüzünden tereddüt ettim ve sordum emin olun ben de sizin gibi yorum yapmak için yorum yapan oturduğu yerden insanları eleştiren insanlardan bıktım :)

Bunu bana cumartesi üye olmuş kişimi yazıyor sevişip koşa koşa kadınlar klubune kosmuşsun az zevkini çıkarsaydın ha hem surtüşüp hemde hamile kalırım diye korkuyorsan bu sıcakta sürtüşmeyeceksin yavrucum hem zevk almadığınla kalırsın hemde pişik olursun

Ayrıca evet hamilesin adınıda kız olursa sürtükiye koyarsın
Lekelenme ile ilgili bir sorum için google aramalarda bu başlığa geldim ve bu korkunç yazışmaları gördüm.
Bir kadının diğer kadına bu derece kötücül mesaj atmasına kadınlar kulübü yönetimi nasıl göz yumar????
Üstelik birde pro üye olmuş!
Sürtikiye nedir ya rezalet bir mesaj!

Ağla

Siz kaç yaşındasınız? Ağla nedir ya bunu ergen sorunlu tipler yazar ancak
Ama suç sizde değil buna izin veren site yönetiminde..
Bir kadına bu şekilde sürtikiye demeniz sözsel şiddettir..bilginize

2021 yılında açılmış konuda yine 2021 yılında yazılmış yorumlar üzerinden tartışmak istediğinizi zannetmiyorum hanımlar.

Site kuralları herkes için geçerlidir, “Pro” da olsa fark etmez ama altını çiziyorum konu ve yorumlar 2021 yılına ait.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…