Çamaşırdaki Islaklık Amniyon Sızıntısı Olabilir mi?

queenish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2010
24
20
Başka bir canın sorumluluğunu taşımak ne zormuş.

Bu sabah iç çamaşırımda fazla miktarda, normal su gibi, kokusuz, yoğunluğu olmayan, bir renksiz ıslaklık fark ettim. Gün boyu işte olduğum için ne kadar süreyle devam ettiğini anlamadım, eve gelip yeni çamaşır kullandığımdaysa aynı sıvıyı bir çay kaşığı büyüklüğünde yeniden gördüm. Ve internette okuduklarımla bu sıvının amniyon sızıntısı olma ihtimali beni korkutuyor. Amniyon sızıntısı durumunda doğum engellenemeyebiliyormuş, buysa beni daha da endişelendiriyor. 22 haftalık hamileyim, Çarşamba günü doktor kontrolüm var, her olumsuzlukta paniğe kapılıp doktora koşmak da istemiyorum. Bu sebepten bilgisi olanlar varsa bana yardımcı olurlarsa çok mutlu olacağım.

Benim de 34.haftamda olmuştu öyle 2 gün üst üste ama meğerse akıntıymış ama yine de ihmal etme git, sonuçta canın bu tabiki herşeyde doktora koşacaksın

Doktora gitmelisin. Eger sizintiysa su takviyesi yapabiliyolarmis ve kesedeki yirtik buyuk degilse kapanabiliyomus. Bence bi doktoruna gozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…