Çamaşır makinem yumuşatıcıyı almıyor 🤦🏻‍♀️

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.628
803
Kızlar Arçelik marka çamaşır makinem evlendim evleneli yumuşatıcı almıyor..temizliyorum içini yumuşatıcıya su falan karıştırıyorum keyfine göre bazen alıyor bazen almıyor 😂 artık kafayı yemek üzereyim ne yapmam lazım buna 😌

Kızlar Arçelik marka çamaşır makinem evlendim evleneli yumuşatıcı almıyor..temizliyorum içini yumuşatıcıya su falan karıştırıyorum keyfine göre bazen alıyor bazen almıyor 😂 artık kafayı yemek üzereyim ne yapmam lazım buna 😌
Benimde geçen ilk defa yaptı onu. Bölmeyi yerinden çıkardım iyice temizledim sorun düzeldi. Benimkisi de arçelik

Yumuşatıcı ve deterjan koyulan bölmeyi çıkartın elinizle yumuşatıcının üst kısmına doğru bastırıp çıkarın deterjan bölgesi komple çıkıyor.Orayı yıkayınca göreceksiniz yumuşatıcıyı alacak

Ben de aynı sorunla aylarca mücadele ettim servis çağırdım hatta servis maküneyi götürdü bişeylerini değiştirdi meğer yumusatıcı kısmı tıkanmış.Onu bulamadılar düşünün makinenin hortumuna kadar değiştirdiler.Şimdi arada deterjan bölmesini yıkıyorum çamaşorlar mis gibi kokuuo

Ben de aynı sorunla aylarca mücadele ettim servis çağırdım hatta servis maküneyi götürdü bişeylerini değiştirdi meğer yumusatıcı kısmı tıkanmış.Onu bulamadılar düşünün makinenin hortumuna kadar değiştirdiler.Şimdi arada deterjan bölmesini yıkıyorum çamaşorlar mis gibi kokuuo
Bölmeyi sürekli çıkartıyorum üzerine kaynar su döküyorum bazen kalıntı varsa gitsin diye..makinenin bölmesini çıkardığım yeri sürekli ıslak bezle siliyorum hatta deliklere kürdan ile temizlemeye çalışıyorum.. yumuşatıcıyi bı alıyor bı almıyor..bazen alıyor ama yumuşatıcı gözünde su kalıyor

Hep aynı programda mı kullanıyorsunuz? Bazı makineler hassas programda yumuşatıcı almıyormuş

X