Saç Bakım Ürünleri Çam Terebentin Yağını Kullananlar

bnde şampuanıma kattım 3 defa yıkadım ama bi yararını we zararını qöremedm :KK43:( uzasın istiyodum ama bakalım bikaç kullanımdan sonra sonucu sizinle paylaşırım inş uzar :84::84:

bnde şampuanıma kattım 3 defa yıkadım ama bi yararını we zararını qöremedm :KK43:( uzasın istiyodum ama bakalım bikaç kullanımdan sonra sonucu sizinle paylaşırım inş uzar :84::84:

1 ay düzenli olarak kullan bakalım o zaman görürsün sonucunu canım 3-4 yıkamada pek fazla bir şey olmaz:) inşş

Son düzenleme:
walla saçıma yapmadığım kalmadı.. en çok nefret ettğim şey ise saç uçlarımda kırık yok ama düzleştirirken küçük küçük kopması.. bi çare bulamadm buna :84::84::84::84: yardmcı olacakalrı beklerm.. ucu kırık deil ama kopuyo hey Allahm yaa..:KK74::KK74::KK74::KK74:

walla saçıma yapmadığım kalmadı.. en çok nefret ettğim şey ise saç uçlarımda kırık yok ama düzleştirirken küçük küçük kopması.. bi çare bulamadm buna :84::84::84::84: yardmcı olacakalrı beklerm.. ucu kırık deil ama kopuyo hey Allahm yaa..:KK74::KK74::KK74::KK74:

tatlım banyodan sonra saçlarının uçlarına jojoba yağı sür..inan çok faydasını görürüsün..eline biraz alıp saç uçlarına yedir..

aşık oldu ben bu çamterepenti yağına
her yıkamada bu kadar yumuşaklık mucize gbi ya
kokusuda ferahlık veriyo
banyoda çok hoş kokuyo

aşık oldu ben bu çamterepenti yağına
her yıkamada bu kadar yumuşaklık mucize gbi ya
kokusuda ferahlık veriyo
banyoda çok hoş kokuyo

yalnız ben 400 ml şampuana 1 kapak koydum çok fazla sulandırdı şampuanımı.Ne kaa güzel keşke benim saçlarımı da yumuşak yapsa ama zamanla yapar inşallah.kokusu çookk hoş bizzat alırım terebentini açıp koklarım :)

Canım çam terebentin saça tek başına sürülmüyormuş en azından badem yağıyla karıştırıp sürmelisin.Bunu da araştır istersen bir sonra saç derin zarar görmesin.Evet saçlarında boya olmadığı için kurumamıştır :)) Biraz zaman geçsin o zaman görürsün sonuçlarını heralde :))

sevgili ESTRELLA hiç bir sorun olmuyor parmak uçlarımla saç derime masaj yapıyorum banyoya girmeden yarım saat önce bekliyorum snra yıkanıyorum ztn yine çam terebentli şampuanla kaçıncı yapışım oldu sayamadım bile bir de çok sık yıkanırım ben :)) yani bir şey olmadı ama kimisine zarar verebilir tabiki bu tarz şeyleri ztn kullanmadan önce cilt üzerinde genelde bilek iç kısmı diyorlar 1-2 damla damlatıp alerjik reaksiyonu kontrol etmek lazım her zaman böyle yaparım çok alerjik bir bünyem var çnkü..çok yazdım yahu kısacası bir zararı olmadı bakalım saçlarım bayağı pırıl pırıl artık 2 haftadır bakım yapmıyorum sırf çam terebenti kullanıyorum.. sevgiler..:)

tabi şimdi bir sorun olmadı diye gelecekte olmaz diye bir şey yok çok fazla yaparsam saç derim bence de zarar görür haklısın cnm her banyodan önce değilde haftada 1 yapayım bunu ben daha iyi olur :))

Son düzenleme:
ben bir ara denemiştim bunu..
badem yağıyla çam terebentini şampuana katıp kullanmıştım..
pek bir sonuç alamadım açıkçası :63:

sevgili ESTRELLA hiç bir sorun olmuyor parmak uçlarımla saç derime masaj yapıyorum banyoya girmeden yarım saat önce bekliyorum snra yıkanıyorum ztn yine çam terebentli şampuanla kaçıncı yapışım oldu sayamadım bile bir de çok sık yıkanırım ben :)) yani bir şey olmadı ama kimisine zarar verebilir tabiki bu tarz şeyleri ztn kullanmadan önce cilt üzerinde genelde bilek iç kısmı diyorlar 1-2 damla damlatıp alerjik reaksiyonu kontrol etmek lazım her zaman böyle yaparım çok alerjik bir bünyem var çnkü..çok yazdım yahu kısacası bir zararı olmadı bakalım saçlarım bayağı pırıl pırıl artık 2 haftadır bakım yapmıyorum sırf çam terebenti kullanıyorum.. sevgiler..:)

tabi şimdi bir sorun olmadı diye gelecekte olmaz diye bir şey yok çok fazla yaparsam saç derim bence de zarar görür haklısın cnm her banyodan önce değilde haftada 1 yapayım bunu ben daha iyi olur :))

Saçına zarar vermediğine sevindim canım umarım ilerleyen zamanlarda da bir zararını görmezsin:KK61: evet canım az olsun öz olsun dimi ama fazlasına gerek yok haftada 1 iyidir yada 5-6 günde bir yaparsın neyse sen karar verirsin artık kaç günde bir yapacağına :KK1: Çam terebentinli şampuanla yıkadıktan sonra saç kremi falan sürüyor musun saçlarına canım?:KK61:

zamanla olur tatlım :KK16::KK16::KK16:

akşam saçlarımı yıkarken avucuma şampuan döküyordum ilk başta sulu sulu geldi şampuan terebentinden dolayı sonra birden koyulaştı eralde iyi çalkalayamadım şampuanı her yerine karışmadı terebentin :KK1: bu akşam tekrar ekliyim barii:KK61:

ben bir ara denemiştim bunu..
badem yağıyla çam terebentini şampuana katıp kullanmıştım..
pek bir sonuç alamadım açıkçası :63:

Sadece terebentin katıp dene bakalım tekrar canım belki bu sefer işe yarar:KK61: Bende de daha işe yarıyormu yaramıyormu anlayamıyorum sinameki yaptığıma uzuyor saçlar da sinameki bitince daha iyi anlarım terebentinin etkisini umarım bende işe yarıyordur :KK61:

Saçına zarar vermediğine sevindim canım umarım ilerleyen zamanlarda da bir zararını görmezsin:KK61: evet canım az olsun öz olsun dimi ama fazlasına gerek yok haftada 1 iyidir yada 5-6 günde bir yaparsın neyse sen karar verirsin artık kaç günde bir yapacağına :KK1: Çam terebentinli şampuanla yıkadıktan sonra saç kremi falan sürüyor musun saçlarına canım?:KK61:

yok cnm hatta özellikle sürmedim en başlarda bakalım çok kuruma yapıcak mı diye ama yapmadı üstelik çok sık düzleştirirm saçlarımı.. saçımda boya yok bu yüzden krem sürmemeye çalışıyorum yoksa yağlanıyor hemen ama arada bir uçlarına sürmekte fayda var tabiki..

X