Çam sakura doğum yapanlar

Nogaa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
519
486
Bu hastanede doğum yapan var mı ? Önerileriniz neler? Kübra Keskin Toptaş'a randevu bulabildim. Nasıl bir doktor kendisi. Kendi yaşadığım şehirde özele takipliydim ama burada bir türlü bulamadim. Bahçelievler Medipol iyi diyorlar ama şuan tasindigimız için SGK yok o zaman çok pahalı oluyor. Çam sakura önerdiler doğuma çok az kaldı lütfen yardımcı olun.. yoksa doğumu yapıp ertesi gün çocukla İstanbul'a gelmek zorunda kalcam

İki kuzenimde orda yaptı doğumunu fakat hemşirelerin ilgilenmediğini söylediler hatta ilk kuzenim resmen kendi kendine yaptı odada bi anda bizde anlayamadık ama genel olarak iyi şeyler duymadım o hastane hakkında yinede siz bilirsiniz maddi konudan ... her doktor her hemşire bir olmuyor sonuçta

Arkadaşım orda doğurdu ve çok memnun kaldı her zaman aynı doktor denk gelmez bu bütün devlet hastaneleri için geçerlidir.

Öncelikle Allah bebeğinizi sağlıkşa kucağınıza almayı nasip etsin. Ben özel bir hastanenin takibinin yanı sıra çam ve sakuraya da tam teşekküllü bir hastane olduğu için ihtiyaç halinde orada doğum yaparım düşüncesiyle gitmeye başladım . Öncelikle tekrardan aynı doktora randevu bulamıyorsunuz. Bababebeğini doğumdan önce ultrasonda hiç göremeyecek çünkü babayı muayeneye almıyorlar. Hatta bana bile göstermediler diyebilirim. Doktor ekrandan kendisi baktı. Doktorlar çok mesafeli ve soğuk. Perinatoloji muayenesi için de randevu bulamıyorsunuz. Ben pes edip gitmeyi bırakmıştım.

Benim kuzenler hep orda yaptı çokta memnunlar,hatta şuanda bir kuzenimde başka bişey için ameliyat oldu orda yatıyor memnunlar,kayınvalidem kemoterapiyi orda alıyor,eşimde çok memnun ilgilendiklerini söylüyor,ama tabi ozeldeki gibi olmazda yine onca insan doğuruyor ne olabilirki

Ya böyle şeyler duyunca mecbur özel arayışına giriyorum. Bahçelievler Medipole gideceğim orası da işte sigorta varsa 20 k yoksa 40 diyor. Tavsiyesi olan var mı

Geçen rahatsizlanip aciline gittim , kadın doğum yok diyip gönderdiler beni. Allah muhtaç etmesin o rezil hastaneye bidaha gerçekten

Acilde bir talihsizlik olmuş ama Sadi Konuk cidden iyi bir hastanedir, çok hayati durumlarda gitmişliğim var inanılmaz profesyonel ekipleri var. Çam Sakura da sanırım İstanbul'un en en kötü hastanesi daha kötüsünü hiç duymadım

Bu hastanede bebeği ve anneyi bi sır gibi babadan saklıyorlar.Hatta bebeği anneden bile saklayıp gizliyorlar.Bi sır bi gizem için ellerinden geleni yapıyorlar.Hal bu ki babanın eşinin yanında olması,bebeği görmesi haklarında bilgi alması kadar doğal ne var leylekler getirip de anne karnına koymadı ya.Hele de kadın doğuma aşılama tüp bebek için gidiyorsanız Allah peygamber sabrı versin.Doğum için orayı düşünmek bile istemiyorum.Arkadaşımın ablasına orda normal doğum olsun diye 2gün sancı çektirdiler.Evinizde doğurun daha iyi.Ben orda kist ameliyatı oldum çıkana kadar asla eşimi göremedim almadılar.Erkek sinek bile almıyorlar içeri.

Ay gerçekten en son evde dogurucam

Çam sakura da iptal oldu. E ben doguramicam galiba

Kararımı bahçelievler medipolden yana verdim. Pahalı mahali doğacak bu çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…