Callanetics Egzersizleri

Canım mesaj sayım 100 olmadığından linki atamadım ama 206. sayfaya bak ordan seni doğru yere yönlendirecek sayfayı bulursun.

en az 10 kilo vermem lazım benim incelmem yetmez yani
izledim dün gece evolution a baktım eskisi zaten belgesel gibi
plateste yaptığım hareketler çoğu
ama çok sıkıcı gözüktü bana ya mıy mıy mıy konuşuyo hareketler aşırı yavaş
platese yavaş derdim lafımı geri alıyorum
denemem lazım ama izlemekle olmaz biliyorum

evet çok yavaş ama dört beş günde hareketleri ezberliyorsun bütün hareketleri 20-25 dakkada tamamlayabiliyorsun izlemene bile gerek kalmıo ama sonuç mükemmel oluyor güvn bana ilk yaptığımda geceydi kamyon çarpmışa dönmüştüm sona dedim sabah yapim satti 7 e kurardım sona tekrar uyurdumki dinlenmiş olarak kalkabiliyordum ancak daha sonra alışmıştımm

merhaba, aranıza yeni katıldım
benimde bacak bölgemden özellikle ayak bilek kısmım yani baldırlarımda problemim var. callanetics mi slim in 6 mı bacak için daha uygun sizce ben ne yapsam karar veremedim

merhaba, aranıza yeni katıldım
benimde bacak bölgemden özellikle ayak bilek kısmım yani baldırlarımda problemim var. callanetics mi slim in 6 mı bacak için daha uygun sizce ben ne yapsam karar veremedim

callenetics i denemedim henüz ama dün slim in 6 yaptım bacaklarım felç durumda dizlerimi bükemiyorum
callenetics deki hareketler esneme hareketine benziyo ama bilemiyorum tabi hangisi daha etkilidir slim in 6 da bacakların yanacağına garanti verebilirim

yazıları okuduktan sonra callanetics ve slim in 6'nın videolarını bulup indirdim ancak kararsız kaldım. yarın slim in 6'ya başlıyorum o zaman

eski versiyonunu mu yaptın yeniyi mi peki?
yazdıkların çok motive edici ama bilmiyorum ki bacaklarım felçli gibi bugün düzeleyim de bunu da elbet denerim indirdim o kadar

yazıları okuduktan sonra callanetics ve slim in 6'nın videolarını bulup indirdim ancak kararsız kaldım. yarın slim in 6'ya başlıyorum o zaman

bacaklarındaki ağrıyı merakla bekliyorum
ben abartıyolar canım yarım saatlik şeyde ne ağrısı diyodum da aldım boyumun ölçüsünü

bacaklarındaki ağrıyı merakla bekliyorum
ben abartıyolar canım yarım saatlik şeyde ne ağrısı diyodum da aldım boyumun ölçüsünü

bu şekilde kalın bacaklarla gezmektense ağrıyan bacaklarla direneyim daha iyi
işe yarıyorsa gerçekten sorun yok katlanırım yani

9 günde 11 santim mi e süpermiş ya,etkili olduğunu duydum ama bu cezbetti beni sadece callaneticsle mi oldu bu,yemene içmene dikkat ettin mi vs başka bişey yaptın mı peki.

bugün 5/21 yaptım saouna şortla beraber felaket terletti sanırım bu şeklde biraz daha etkili olucak gibi..

canım nerden indirdiğimi hatırlamıyorum fakat istersen msn den atabilirim sana istersen özelden yaz adresini görüşmek üzere...

Ya size özelden atmayı denedim, ama "Özel mesaj gönderebilmeniz için Sitede yazmış olduğunuz toplam mesaj sayısının 100 veya daha fazlası olması gerekmektedir." böyle bir ileti geldi. Nasıl yapabiliriz, siz benim özelime msn atabilirseniz, ben sizi direk eklesem olur mu. Görüşmek dileğiyle...

olur tabi bi sn canım..

selam bu videoları bana gönderebilirmisiniz.bilgisayadan pek anlamam indirmeyi beceremedim.ne yapabilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.zira doğumdan sonra cıvıdım sıkılaşmam gerekiyor
:2:

merhaba kızlar.. ben de bugün başladım callanetics yapmaya artı leslie 4 mil yapıyorum..
ölçülerim: bel 67 kalça 101 kilo 61
her pazartesi ölçüm yapıcam pazarları da dinlenme günü.. bakalım bi değişiklik olacak mı......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…