çalışan anne adayları raporlarınızı ne zaman alıcaksınız.

Hayırlısı olsun canım.E tabi ikiz annesi olunca bizden daha hızlı ağırlaşıyorsundur.Evde bol bol dinlenerek geçirirsin zamanını benim gibi.Kendin planlayabilirsin bütün gününü.Bence iyi olmuş doktorunun rapor vermesia.s
Hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah:emir_bebek:

Teşekkürler canım şu an malesef hala çalışıyorum iş yerimden henüz olur u alamadım. İşler yoğun olduğu için bir süre daha gelmek zorundayım. başka şansım yok görünüyor işi bırakamıyacağıma göre katlanıcam.mirmirmirmir

bende 27 ekimde 37. haftaya kadar çalışabilir raporu alıcam 1aralıktada izne ayrılacağım inşallah uzun bi aradan sonra çalışmak zor geliyor ama

bende 27 ekimde 37. haftaya kadar çalışabilir raporu alıcam 1aralıktada izne ayrılacağım inşallah uzun bi aradan sonra çalışmak zor geliyor ama

canım 37 haftaya kadar nasıl dayanacan agırlaşacan unutma benim doktorum kasım başı paydos diyor :CüvCüv:

32. haftaya girer girmez izne ayrılıcam, hiç beklemeyi düşünmüyorum, hatta şimdi verseler şimdi ayrılırım

arkadaşlar ben dogum yapalı sekiz ay oldu eğer bu zamana kadar bir değişiklik olmadıysa ben 32.haftada izine çıktım yalnız eğer ssk lı iseniz mutlaka paranızını almak için doktorun dediği tarihte çıkmanız gerekiyor .bende çok istemiştim doğum sonrası izin yapmayı ama işlerimin yoğunluğundan yapamadım.inşallah siz yaparsınız.tabiki bunu çalıştığınız şirketle konuşmanız gerekiyor.

32 hafta raporumu aldım
37 ye kadar çalışacağım inşallah doğum sonunda bebeğimin yanında daha çok kalmak istiyorum erken gelip kullanmama müsade etmezse bilmiyorum
allahım hayırlısını versin hepimize

Ben 32. hafta itibariyle raporumu aldım. Gerçi kendi işim olduğu için gayet rahatım ama olsun. Doğum sonra sı da 8 hafta değil mi?

Ben 32. hafta itibariyle raporumu aldım. Gerçi kendi işim olduğu için gayet rahatım ama olsun. Doğum sonra sı da 8 hafta değil mi?

evet canım doğum öncesi ve sonrası 8+8 hafta ikiz bebek annelerinin 10+10 hafta canım izinleri:CüvCüv:

X