C life

Clife kullanan arkadaşlar bnde pcos var yumurta tembelliği dediler iki aşılama oldum birisi kimyasal gebelikle sonuçlandı şimdi bu macunu sipariş ettim kullanan varmı yumurta tembelliği olup kullanan faydası olurmu

yaaa nasıl anladın onu canım ben komple kullandım bakalım ne olacak. sayfaya sordun mu c life a genelde herkesin düşmüş çünkü prolaktini
Gögüslerim cok agrıdı parçalı kanamam oldu sordum yanında başka bir şey kullanmışsınızdr dedi ama kullanmadım . 12 den 33 e cıktı . Sadece yumurtlama döneminde kullan dedi

Bunu nasil kullaniyorsunuz acaba kafaniza göre mi yoksa aldiginiz yer mi anlatiyor, birde ne icin kullaniyorsunuz. Bende suan sol kasikta 30 mmlik kist cikti 2 aydir erimiyor adet söktürücüyle bile. Aşılama olacagim ama engel diyorlar. Ikimizde de sorun yok amh 1,13

Hadi bakalım güzel haberler ver bizeovülasyonlamı takip ediuon
Gögüslerim cok agrıdı parçalı kanamam oldu sordum yanında başka bir şey kullanmışsınızdr dedi ama kullanmadım . 12 den 33 e cıktı . Sadece yumurtlama döneminde kullan dedi
Canım benim burdada denk geldik. Yumurtlama döneminde bırakın dedi bana bence sen yanlış almışsın adetin ilk günü başla ve yumurtlama döneminde bırakın dedi

Canım benim burdada denk geldik. Yumurtlama döneminde bırakın dedi bana bence sen yanlış almışsın adetin ilk günü başla ve yumurtlama döneminde bırakın dedi
Yanlış almadım canm belirtiler başladığında bıraktım zaman görüyordum testte yumurtlamayı sonra bırakıyordum yürüyüş ve su içme olayınıda tam yaptım ama yükseltti bünyeden bünyeye değişiyor . Normalde tedavileri arasında prolaktin degerini düşürmede var bende ters tepti . Başlamadan önce bi hormonlarına baktır öyle başla derm . Bide adetin ilk günü başlayınca benim adetim kesilmedi o zamn sordum bırakın tamamen kesilsin öyle başlayın demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…