C life

Merhaba ben geçtiğimiz ay clife Kullanmaya başladım pcosum. Geçtiğimiz ay yumurtlama gördüm çok düzenli kullanamasamda ama gebelik olmadı. Şimdi ikinci ayımdayım. İnşallah vesile olur 🌸
Bende aynı pcosum araştırırken denk geldim alıp denesem mi bilemedim ya inşallah faydasını görürsünüz mutlaka bize yazın

Bende aynı pcosum araştırırken denk geldim alıp denesem mi bilemedim ya inşallah faydasını görürsünüz mutlaka bize yazın
Tabi ki seve seve yazarım. Sayfada en çok olumlu dönüş aldıkları grup pcoslu olanlardı. Sizde bakabilirsiniz.O yüzden epey umutluyum.

İncir havuç kürünü duydum aslında ama prolaktin için cesaret edememiştim gerçi 17 falandı değerim çok yüksek değildi ama önümüzdeki ay soğan kürü-incir havuç- bal çörekotu tarçın bu üçünden birini denemek istiyorum eğer yine olmazsa inşallah olur da gerek kalmaz. Özellikle şeffaf akıntıysa yumurtlama da olabilir. Elinde ovulasyon testi varsa dene istersen

Prolaktin 20 .bu şekilde havuç incir kürünü kullanmam sıkıntı olur mu ki prolaktini yükseltir mi

Prolaktin 20 .bu şekilde havuç incir kürünü kullanmam sıkıntı olur mu ki prolaktini yükseltir mi
Açıkçası bende şimdiye kadar bu endişeyle denemek istemedim pek incir havuç kürünü çok yüksek olmamasına rağmen. Ama deneyip fayda görende fazla. Yanlış yönlendirmek istemem bu sebepten.

Tabi ki seve seve yazarım. Sayfada en çok olumlu dönüş aldıkları grup pcoslu olanlardı. Sizde bakabilirsiniz.O yüzden epey umutluyum.
Clife için diyorsanız ben kullandım. Pcos un Kistik görüntüsü de vardı,hormonal olarak da bozuktu. Clife tükettim 3 ay
Herşey düzeldi çok memnun kaldım
Pcos geçmez diyorlar ama bende pcos a ait bir bulgu yok şuanda
Bunlar sadece aracı.
Şifa Allah’tan 🙏🏼

Siz kullandiniz mi faydası oldu mu .birde Instagramim yok amh yukselmesiyle ilgili faln nasıl yorumlar var acaba bilginiz var mı

Clife için diyorsanız ben kullandım. Pcos un Kistik görüntüsü de vardı,hormonal olarak da bozuktu. Clife tükettim 3 ay
Herşey düzeldi çok memnun kaldım
Pcos geçmez diyorlar ama bende pcos a ait bir bulgu yok şuanda
Bunlar sadece aracı.
Şifa Allah’tan 🙏🏼
Öyle mi daha da heveslendim açıkçası şimdi. Adetimi düzenleyip yumurtlamayı sağlaması için kullanıyorum özellikle inşallah vesile olur 🤲🏻 Pcos dışında başka bir sıkıntınız var mı hiç gebelik oluştu mu acaba clife ile ?

Valla ben kullandım bi etkisini görmedim. Pcos var bende ama düzenli regl oluyorum. mart sonu aşılama olcam.

Öyle mi daha da heveslendim açıkçası şimdi. Adetimi düzenleyip yumurtlamayı sağlaması için kullanıyorum özellikle inşallah vesile olur 🤲🏻 Pcos dışında başka bir sıkıntınız var mı hiç gebelik oluştu mu acaba clife ile ?
Benim gebelik oluşmadı çünkü tiroidlerim çalışmıyormuş
Tiroid tedavisine başladım
Bir de kilo ile beraber insüilim direncim var
O yüzden gebelik oluşmadı
Ama artık 28 günde bir adet oluyprum
Bir de dahiliye doktoruna gidip d vitamini baktırın
Onun eksikliği yumurtlamayı çok etkiliyor

Benim gebelik oluşmadı çünkü tiroidlerim çalışmıyormuş
Tiroid tedavisine başladım
Bir de kilo ile beraber insüilim direncim var
O yüzden gebelik oluşmadı
Ama artık 28 günde bir adet oluyprum
Bir de dahiliye doktoruna gidip d vitamini baktırın
Onun eksikliği yumurtlamayı çok etkiliyor
Daha 15 gün önce özellikle insülin değerim için baktırmıştım ve özellikle d ve b12 m çok düşüktü gerçekten. Kilo problemim hiç olmadı tiroidlerimde normal ama tüylenme ve adet düzensizliği var yalnızca. Bu tarz platformların dayatması mı bilmiyorum doktorun insülin direncin yok demesine rağmen acaba var mı soruları var hala aklımda. Bu ay c life ve inositol q10 takviyesi deniyorum.

Daha 15 gün önce özellikle insülin değerim için baktırmıştım ve özellikle d ve b12 m çok düşüktü gerçekten. Kilo problemim hiç olmadı tiroidlerimde normal ama tüylenme ve adet düzensizliği var yalnızca. Bu tarz platformların dayatması mı bilmiyorum doktorun insülin direncin yok demesine rağmen acaba var mı soruları var hala aklımda. Bu ay c life ve inositol q10 takviyesi deniyorum.
İyi yapıyorsun
D vitamini eksikse onu da kullan o zaman
Adetin düzene girer merak etme Clife ile

X