C LİFE KULLANIP GEBE KALANLAR, NERDEN ALDIĞINIZI VE NE KADWR KULLANDIĞINIZI YAZAR MISINIZ RICA ETSEM

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
HAPSIZ ADET OLAMIYORUM. İKİMİZDE DE SORUN YOK BENDE 2 AYDIR 30 MM LİK BASİT KİST GÖRÜYORLAR VE AŞILAMA TEDAVİSİNE BASLAMİYORLAR BOYUNA AY ATIYORLAR. BEKLEMEK İSTEMİYORUM ARTIK NOLUR YARDIMLAŞALIM

HAPSIZ ADET OLAMIYORUM. İKİMİZDE DE SORUN YOK BENDE 2 AYDIR 30 MM LİK BASİT KİST GÖRÜYORLAR VE AŞILAMA TEDAVİSİNE BASLAMİYORLAR BOYUNA AY ATIYORLAR. BEKLEMEK İSTEMİYORUM ARTIK NOLUR YARDIMLAŞALIM
Allah yardimciniz olsun sanirim siz de pcos var c life ile 2 kere gebelik yasadim denemenizi tavsiye ederim.

Allah yardimciniz olsun sanirim siz de pcos var c life ile 2 kere gebelik yasadim denemenizi tavsiye ederim.
Amin cumlemizin insallah Pcos filan yoktu bende ,ki pcos olmasi icin amh nin 3 uzeri filan olmasi lazimmis benim ki 1.13 suan.

Ne kadar zaman kullanip gebelik yasadiniz acaba sizin amh kaçtı, birde nerden aldiniz instagram ise sayfa adini soyler misiniz bi cok sayfa cikiyor da

Ilk ve en son 2020 yilinda amh 4.41 di instagram c life bitkisel karisim sayfasindan aldim 3 ay duzenli kullandim 2022 subat ayinda 7 haftalik dusuk yaptim tekrar devam ettim haziran da hamile kaldim ekim de 20 haftalik erken dogumla kaybettim

Ilk ve en son 2020 yilinda amh 4.41 di instagram c life bitkisel karisim sayfasindan aldim 3 ay duzenli kullandim 2022 subat ayinda 7 haftalik dusuk yaptim tekrar devam ettim haziran da hamile kaldim ekim de 20 haftalik erken dogumla kaybettim
Yaaa geçmiş olsun Rabbım acılarını unuttursun insallah, yeniden kullanmayi dusunuyor musunuz

Benim amh 3 üzeri bende pcos mekos yok olsa doktor söylerdi elbet? Bu nerden çıktı

Benim amh 3 üzeri bende pcos mekos yok olsa doktor söylerdi elbet? Bu nerden çıktı

Pcos tam olarak adetlerin duzensiz olmasi uzun sure adet olamama ve ultrasonda kucuk kistlerin olmasi diye biliyorumdu benim de yatkinligim var c life den once 35 38 gunde goruyordum daha sonra 30 31 32 de sabitlendi ve bu sure icinde hamile kaldim şu an lh ve fsh hormonlarida tam olmasi gerektigi gbi daha once hormon dengesizligimde vardi yumurtalrimda tembeldi.

Benim bütün hormonlarim iyi cikmisti hepsi tam deger aralığındaydı ve bekarken adetlerim hic şaşmazdi nerdeyse su son 1 senedir allak bullak

Benim bütün hormonlarim iyi cikmisti hepsi tam deger aralığındaydı ve bekarken adetlerim hic şaşmazdi nerdeyse su son 1 senedir allak bullak
Hic sevmedigim bir kelime ifertilite diyeyim gunumuz de coğaldi maalesef artik yedigimizden ictigimizden hatta giydiğimizden herseyden kaynaklaniyor cok arastirip mucadele ettim catlatma igneleri denedim 3 defa basarisiz en sonunda c life işe yaradi henuz kucagima almak nasip olmasa da.

Simdi ben bu clife in icerigini baktim hayit otu aslan pecesi civan percemi adacayi çörekotu adaçayı ve cam bali varmis. Bana da aktar gidip derdimi anlattigimda aslan pençesi civan perçemi hayıt tohumu adaçayı çoban çantası ve melisa karışımlı bi kadin cayı verdi gunde 1 2 kez bir tutam at demle dedi. Ben hic denemedim onumu denesem acaba bu ramazanda çünkü digerini kullanamam iftar sahur arasi bol su ic diyor

Nasil tercih ederseniz ben gecen ramazanda da kullandim bu ramazanda da insallah devam edicem duzenli su tukettimi cok onemli ama kıstli oluyor yine de uyguluyorum 1 ay bile cok onemli.

Nasil tercih ederseniz ben gecen ramazanda da kullandim bu ramazanda da insallah devam edicem duzenli su tukettimi cok onemli ama kıstli oluyor yine de uyguluyorum 1 ay bile cok onemli.
Ne yapacağımı hic bilmiyorum. Benim fsh lh filan cok normal ya yer icersem yukselir yada cok düşerse ondan da korkuyorum benim tek sıkıntım o kist o olmasa belkide hamile kalabilirim suan bile yürürken sol tarafimda baski var kist olan yerde
1 aylik kullanimda o kist erir mi sizce

Benim yerimde olsaniz ne yapardınız evdekileri mi kullanirdiniz yoksa satin mi alirdiniz, birde hormonal bakarsak normal olan hormonlarinizi korumak mi isterdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…