C LİFE KULLANIP GEBE KALANLAR, NERDEN ALDIĞINIZI VE NE KADWR KULLANDIĞINIZI YAZAR MISINIZ RICA ETSEM

Ne yapacağımı hic bilmiyorum. Benim fsh lh filan cok normal ya yer icersem yukselir yada cok düşerse ondan da korkuyorum benim tek sıkıntım o kist o olmasa belkide hamile kalabilirim suan bile yürürken sol tarafimda baski var kist olan yerde
1 aylik kullanimda o kist erir mi sizce
Basima gelmedigi icin bimiyorum sizi yanlis yonlendirmek istemem sayfayla ile iletisime gecin daha doğru bilgilendirirler.

Benim yerimde olsaniz ne yapardınız evdekileri mi kullanirdiniz yoksa satin mi alirdiniz, birde hormonal bakarsak normal olan hormonlarinizi korumak mi isterdiniz
Evet sıkıntili bir durum benim tum hormonlarim dengesizdi hepsi duzeldi ama sizin baska tarafi iyi yapayim derken kotu olmasin mutlaka sayfaya sorun.

Evet sıkıntili bir durum benim tum hormonlarim dengesizdi hepsi duzeldi ama sizin baska tarafi iyi yapayim derken kotu olmasin mutlaka sayfaya sorun.

Simdi benim bütün hormonlarim Lh olsun Fsh e2 vs hepsi normal değerinde sadece kist çıktı.

Araştırdıgimda hayitin aslan pencesinin civan perceminin hormonlari sıfırladıği normale getirdigini gördüm bi cok kadında. Benim ki normal değerinde oldugu icin kisti eriteyim derken onlari da arttırırsa yükseltirse diye sordum bakalim ne diycek , satmak icin bisey olmaz diyebilir

Böyle bir etkisi yoktur dedi
Bir ay denersiniz sonra hem hormon testi yaptirir hem de kistinize bakarsinir degisen bir sey var mi diye denemeden bilemezssiniz endisenizi anliyorum bende almadan once ya da daha kotu olursa diye cok korktum sayfada yorum yapan insanlara ulasmaya calistim kimseyi bulamayip denedim şukur faydasi oldu.

B
Bir ay denersiniz sonra hem hormon testi yaptirir hem de kistinize bakarsinir degisen bir sey var mi diye denemeden bilemezssiniz endisenizi anliyorum bende almadan once ya da daha kotu olursa diye cok korktum sayfada yorum yapan insanlara ulasmaya calistim kimseyi bulamayip denedim şukur faydasi old
Bakayim hayırlısı olsun cok teşekkür ederim yardımınız için

X