Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bgmblby

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
207
105
34
merhaba,

6 senedır evlıyım 2 olumsuz tup bebek denemem var . henuz yenı c lıfe dıye bır karısım önerdıler bende satın aldım regl olmayı beklıyorum kullanmak ıcın kullanıp ıse yarayan var mı?

ben aldım yarısını kullandım. bat 5 kaldı
ama regl olucam öyle bi his var vücudumda.
işe yaramadı. ama devam edicem regl oldugum gibi..
işe yarayanlar var ama

olumsuz dusunmeyın hamıle kalanlardada öyle hısler oluyor ama 3 kutuda hamıle kalanlarda var.

olumsuz dusunmeyın hamıle kalanlardada öyle hısler oluyor ama 3 kutuda hamıle kalanlarda var.
bana yazdın sanırım:KK3:
kendını bılır ya ınsan oyle bısey
tabıkı bırakmıycam devam edicem c life yemeye

Sizdekı problm nedır
değerlerım güzel canım herhangi bi problem yok. sadece rahım fılmı cektırmedim.onun harıcınde kanda herhangi bişey cıkmadı.
bende illa ki bişeyi düzenler diye aldım kullandım.
sende ne var

Bi arkadaşım kullandı yıllardır çocuğu olmuyodu. Bi kızı var şimdi. Ama 2 paket kullanmış bitirince hamile olduğunu öğrenmiş. Denemeye değer bence.

Merhaba ben kullandığım ay gebe kaldım tabi düşük oldu bende ama işe yarıyor bol su ve yürüyüşle dahada etkili oluyor

Bende bu ay kullandim yumurta tembelliği sorunum var di allaha şükür düzeltti şimdi yumurtalarım çalışıyor büyüyor ve çatlıyor şuan beklemedeyim adete 8 gün kaldı bakalım hayırlısı olsun kullanmanızı tavsiye ederim

Bende 4 5 gune regl olacagim hemen baslicam, kullanimi nasil peki biliyormusunuz

değerlerım güzel canım herhangi bi problem yok. sadece rahım fılmı cektırmedim.onun harıcınde kanda herhangi bişey cıkmadı.
bende illa ki bişeyi düzenler diye aldım kullandım.
sende ne var

Benm cikolata kistim vardi ameliyat oldum rezervlerde azalma.baslamis dendi

Benim bu ara adetim kafayı yedi.. normaldr olmazdm şimdide hep pembe akıntılar geliyor. C life kullanym dedm düzenler hormonları ilk kesti ama adet olduktan sonrada gene pembelikler devam etti ama gene kullanıyorum.. aklımıda kurcalıyor. Hormon testi yaptrmştm kullanmadan önce tipik pco dendi. Napcamı şaşırdm

Merhaba bende Clife aldım adetimi bekliyorum inşallah işe yarar durumdan haberdar ederim

Merhaba bende Clife aldım adetimi bekliyorum inşallah işe yarar durumdan haberdar ederim

Bende bu macundan kullandım . 2 . Ayim bu ay . Adetim 2 gündür geçti . Aşırı derece akıntı var adet oldum sanıyorum ama olmamisim. Sizdede var mi akıntı .

Bende bu macundan kullandım . 2 . Ayim bu ay . Adetim 2 gündür geçti . Aşırı derece akıntı var adet oldum sanıyorum ama olmamisim. Sizdede var mi akıntı .
Canım ben henüz kullanmadım spariş verdim geldi adetimede 4 gün var ozaman başlayacağım sen bi test yapana belki hamile kalmışsındır gününde geçmiş test yapana çıkar inşallah kalmışşındır

Canım ben henüz kullanmadım spariş verdim geldi adetimede 4 gün var ozaman başlayacağım sen bi test yapana belki hamile kalmışsındır gününde geçmiş test yapana çıkar inşallah kalmışşındır

Dün normal testlerden yaptım çıkmadı o yüzden bekliyorum bugün gecikmenin 3 . Günü . Akintim devam eden baskada bir belirti yok inşallah hamileyimdir dua et .

Bende dun regl oldum hemen basladim yemeye bakalim ama yerken cok zorlaniyorum asiri midem bulaniyo arkasindan hemen su iciyorum normalmi bunlar

X