buzdolabım nasıl olmuş?

nrcnft

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
808
3
$100_1559.jpg

buzdolabımın beyaz rengınden sıkıldım ve kapı süsü yapmak için ponponlar yapmıştım sonra vazgeçtim ve budolabıma yapıştırdım.altına bantlar üzerine uhuyla ponponlarımı yapıştırdım nasıl olmuş?

güzel olmuş da sizin evde küçük canavar yok heralde. bizimki gelip hepsini söker :))) güzel olmuş. kadınlar ince ruhlu düşünceli.herşeyi düşünürler. sen de inceliğini katmışsın.eline sağlık

güzel olmuş da sizin evde küçük canavar yok heralde. bizimki gelip hepsini söker :))) güzel olmuş. kadınlar ince ruhlu düşünceli.herşeyi düşünürler. sen de inceliğini katmışsın.eline sağlık

yok maalesef bi ara olluyordu ama annesini bırakıp gitti..teşekkürler düşüncelerin için

Çok tatlı cicili bicili olmuş... :KK12:
Ben çok beğendim...
Değişilik iyidir... :KK19:

çok güzel olmuş ellerine sağlık:)güzel düşünmüşsün:)

yok maalesef bi ara olluyordu ama annesini bırakıp gitti..teşekkürler düşüncelerin için

canım inşallah üzmemişimdir seni. üzdüysem özür dilerim. inşallah Allah en kısa zamanda nasip eder. Allah gönlünüze göre versin. sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

canım inşallah üzmemişimdir seni. üzdüysem özür dilerim. inşallah Allah en kısa zamanda nasip eder. Allah gönlünüze göre versin. sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

yok cnm üzmedin artık alıştım hayırlısı oolsun

buzdolabı kızamık geçiriyor gibi:)üstündekiler ne anlamadım hiç renk renk ama minicikte..ben çok dolu ev sevmem yinede bakmak istedim ama anlayamadım o ne:KK43:

canım güzel olmuş allah iyiliğini versin ne yaratıcı hatunlar var yaa rengarenk olmuş güzell :KK9: :KK9:

buzdolabı kızamık geçiriyor gibi:)üstündekiler ne anlamadım hiç renk renk ama minicikte..ben çok dolu ev sevmem yinede bakmak istedim ama anlayamadım o ne:KK43:
gerçekten çok mu anlaşılmaz duruyor yani.ponpon yaptımi.arkadaşlar anlamayanınız var mı allah aşkına

bende renki seylerı severım evim rengarenk:KK66:ellerıne saglık cok güzel olmus arkadasım

cok sirin olmus canim ellerine saglik..bende, uclarinda minik bebekler olan anahtarliklar almistim , anahtarlik kisimlarini koparip, miknatislara yapistirdim..6-7 tane minik bebeklerden buzdolabi suslerim olmustu..(miknatislari IKE dan almistim..)

X