BUZ LAZER ÇÖZÜMÜ

merveevasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
94
-25
Kızlarr merhaba,

11. seansım bitti tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum fakat bazı bölgelerimde hala çıkmaya devam ediyor. Bazı ay hiç çıkmıyor bitti derken diğer ay tekrar çıkıyor. Tamamen ne zaman biter? 1 ay sonra düğünüm var...

Bende 6. Seanstayım bacak koltuk altı göbek çok az kaldı tek tük ama genital bölgede nerdeyse hiç azalma yok bir arkadaşım 1.5 yıldır gidiyormuş bitmemiş nereye kadar gidecek sizin 6. Seansta nasıldı

bitmiyor anacım bitmiyor. ben memnundum. ne zaman ki 2 aydan fazla ara verdim ki bu arada hiç jiletlemedim, eski halime döndü sayılır. 6 seans yaptırdım koltukaltımda yüzde 20 azalma var, genitalde yüzde 30, bacaklara yorum yapmıyım hala çıkmaya devam ediyorlar ama inceldiler en azından. kollar bildiğin arttı, yüzümdeki tüyler erkek tüyüne dönüştü, azaldı tüyler evet ama çıkmayan bölgede boynumda vs çıkmaya başladı ve çıkan da kalın çıkıyor.

buz lazer sitesindeki yetkili bir merkeze yaptırıyorum sahte alet değil. soprano platinyumdu sanırım en pahalı kaliteli cihazla yaptırıyorum

başka lazer merkezi arayışına girdim diod alex var mı tavsiyeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…