Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Kizlar buralardayim
Sadece cok fazla paylasim yapmak isyemyirum. pazartrsiden beri programima harfiyen uyuyorum. Cemen maskesini falan da yapiyorum. Dolgunluk ve sertlesme var suanda sadece. Yapabildigim kadar bu sekilde devam edicem. Yaza kadar sonuc almayi umuyorum

Kizlar buralardayim
Sadece cok fazla paylasim yapmak isyemyirum. pazartrsiden beri programima harfiyen uyuyorum. Cemen maskesini falan da yapiyorum. Dolgunluk ve sertlesme var suanda sadece. Yapabildigim kadar bu sekilde devam edicem. Yaza kadar sonuc almayi umuyorum

inşallah hepimiz ulaşırız... bu arada mesaj kutun dolu sorunun cevabı evet istiyorum senin için sıkıntı olmayacaksa

kızlar çörek otu yağı aldım onu da ekliyorum programıma. çilek yağıyla değil bununla yapıcam masajı. hala ağrı var göğsümde umarım büyüyolardır :KK43::18:

canım bu başlıkların bulunduğu 2. sayfada intromtrackın konusu var. denendi ve onaylandı gibi bişeydi orda ayrıntılı anlatılıyor

tamam sağol canım:KK16:

bu arada bir şey demek istiyorum telkinle göğüs büyütmeyi belki duymuşsunuzdur onu 3 kere 21 gün dinleyince etkili olduğu yazıyordu ve 1000küsür sayfalık konu yani işe yaradığı belli ben onu yazın sonlarında gördüm 1 kere 21 yapabildim ama onu da düzenli yapamadım fakat geçenlerde telefonla şarkı dinlerken sıradaki derken birden telkin müziği geldi kulağıma dinliyim dedim ondan sonra bi kaç gün daha sadece bi kere dinlememe rağmen bi dolgunluk var göğüslerimde ben telkine inanmıştım ilgilenenler varsa dinlesin derim çünkü bence beyin gücünün yapamıyacağı şey yok beyin gücüyle kanser yeniliyo bi kere...

merak edenlere de anlatıyım o telkin günde en az 6 en çok 10 saat dinleniyo 6 saat çok diyebilirsiniz fakat uyurken dinlerseniz doluyo bile öbür türlü de ne biliyim işe okula giderken kulağınıza takın dönerken takın evde iş yaparken takın 6 saat rahat doluyo ben 6 saat dinlememe rağmen bi kere 21 gün yaptığım için göğüslerimin dolgunlaştığını hissettim haftasonu şerbetçi otu hazırlıcam ve bu telkini dinlicem ilgilenenler sorsun daha ayrıntılı anlatırım:KK34:

Taze soğan suyu bal ve zerdeçal tozu karıştırılması masajla sarkık memeleri dikleştirip,sarkmasını önler.
Saw palmetto , rezene tohumu, boyotu,yabani tatlı patates,soya,ginseng,karahindiba, mübarek devedikeni,çemen bu otların faydalı olduğu söyleniyor
Boyotu kapsülünden bahsediyo

ustea, created by Dr. James A. Duke,author of The Green Pharmacy:
Bustea yani çemenotu çayı: çemenotunu 1-2 bardak suyla bir tencereye koyun içine bir ya da iki parça kadar Anason, kimyon, rezene, meyan kökü ekleyin birkaç dakika kaynatın ve içmeden önce süzün tadını sevmesseniz içine limon veya bal koyabilirsiniz.En iyi etki için günde 1-2 kere için.
Bir de içtiğimiz bitkilerin çoğunun kullanılmadan atıldığı sadece yüzde 10unun kullanıldığı yazıyor.Yani yaptığımız bitkilerle masajlar çaylardan daha etkili
Çemen özü satın alıp masaj yapılmasını veya bu yaptığımız çayın bir kısmıyla masaj yapılmasının yararlı olduğunu söylüyorlar posasıyla masaj yapmak gibi herhalde.

Sıcak soğuk su şokunun etkili olduğu yazıyor

ben bulduklarımı paylaşmak istedim bunlarla nasıl bi yol izleyebiliriz beraber konuşup karar verelim :KK34:

Ölçülerim
alt=70cm, göğüs ucu=80-81cm

•soya sütü(hergün)
•rezene poşet çay(2,3günde 1)
•keten tohumu(hergün 1yemek kaşığı)
•arısütü+polen+bal karışım(1çay kaşığı)
•şerbetçiotu kremi(sürülecek)
•çemen tozuyla yaptığım kendi karışımım(sürülecek)
•çementozu(hergün 1tatlı kaşığı,kusmazsam:))
•saw palmetto hap(eklenecek)

Dr.Ömer Coşkun Göğüs büyütmede çemen kürü

Petek Dinçözün proğramına konuk olan Dr.Ömer Coşkun göğüs büyütmede çemen bir mucize olduğunu belirtdi. Çemen çocuklarda boy uzatır. Vücutta hormon dengeleyicidir. Göğüs büyütür. Çemen özünü akşam yatmadan gögsünüze masaj yaparak sürün ve sargı bezi ile sarın gögsünüzün dikleştiğini belirli zaman sonra göreceksiniz. Bunu 1 ay boyunca uygulayın.
arkadaslar çok etkılı oldugu soylenıyor çörekotu yagından fln en etkılısı buymus denemekde fayda var

bunuda denemeye baslıcam inşallah bı faydası olur :)

Ölçülerim
alt=70cm, göğüs ucu=80-81cm

•soya sütü(hergün)
•rezene poşet çay(2,3günde 1)
•keten tohumu(hergün 1yemek kaşığı)
•arısütü+polen+bal karışım(1çay kaşığı)
•şerbetçiotu kremi(sürülecek)
•çemen tozuyla yaptığım kendi karışımım(sürülecek)
•çementozu(hergün 1tatlı kaşığı,kusmazsam:))
•saw palmetto hap(eklenecek)

wowo işte buda benim yeni programım:KK16:

__HERGÜN__

1_Bir bardak adaçayı
2_Bir bardak rezene çayı
3_Bir bardak soyasütü
4_Küçük bi kase kuruüzüm
5_Hurma(3-4 tane)
6_Çörek otu(1 çay kaşığı)
7_Bir bardak boza içilir.
3_Çemen+zeytinyağı+karabiber karşımıyla masaj yap.
4_Çörekotu yağıyla masaj
5_Karabaşotu yağıyla masaj
6_ST.herb krem ve serumuyla masaj
7_Çilek yada Narçekirdeği yağoyla masaj.

Evet kızlar işte programım bu.Yalnız masaj konusunda fazla teknik var.Aynı anda gündüz çemen otu ve gece Şerbetçi otunu yapmayı düşünüyorum.Diğer yağları ise gün içinde boş zamanlarımda kullanırsam olacak bu iş.:nazar::nazar:

Kim 5-6 ay bu işe düzenli zaman ayırdıda olmadı kızlar...

wowo işte buda benim yeni programım:KK16:

__HERGÜN__

1_Bir bardak adaçayı
2_Bir bardak rezene çayı
3_Bir bardak soyasütü
4_Küçük bi kase kuruüzüm
5_Hurma(3-4 tane)
6_Çörek otu(1 çay kaşığı)
7_Bir bardak boza içilir.
3_Çemen+zeytinyağı+karabiber karşımıyla masaj yap.
4_Çörekotu yağıyla masaj
5_Karabaşotu yağıyla masaj
6_ST.herb krem ve serumuyla masaj
7_Çilek yada Narçekirdeği yağoyla masaj.

Evet kızlar işte programım bu.Yalnız masaj konusunda fazla teknik var.Aynı anda gündüz çemen otu ve gece Şerbetçi otunu yapmayı düşünüyorum.Diğer yağları ise gün içinde boş zamanlarımda kullanırsam olacak bu iş.:nazar::nazar:

Kim 5-6 ay bu işe düzenli zaman ayırdıda olmadı kızlar...

Bencede canım vazgeçmeden devam edicez uzun süre :)) senin programın baya yoğun aksatma yap hepsini büyücekler zaten bu kadar şeyede hala büyümezlerse ayıp onlara :) bende çemen ve şerbetçiotunu hergün sürmeyi planlıyorum sırayla

Bencede canım vazgeçmeden devam edicez uzun süre :)) senin programın baya yoğun aksatma yap hepsini büyücekler zaten bu kadar şeyede hala büyümezlerse ayıp onlara :) bende çemen ve şerbetçiotunu hergün sürmeyi planlıyorum sırayla

Hadi bakalım,sanada banada kolay gelsin:KK16::KK16::KK16:
sonuçları 2 ayda bir paylaşalım:KK16:

X