Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyük ve sarkık göğüslülerin küçük göğüslülerle dalga geçmesi

bu arada ayrıldığım derken nişanlıyken ayrılmış sonra derdımı anlatmştım nişanlıma tabı kızdı bana bunun için mi ayrılıyorsun deyıp benı evlenmeye ıkna ettı sağolsun:)

İyi yapmışsın canım nişanlınıda takdir ettim:) Allah mutlu etsin:) slikonda çok pahalı bizde burda bazı yöntemler deniyoruz zaten bana biraz büyüse yeter çok büyüğünde gözüm yok yeterki biraz kadın gibi göğüs gibi olsun umarım işe yarar yaptığımız şeyler silikon baya pahalı bende öğrenciyim zaten bişey sorcam canım dokununca silikon anlaşılıyor mu ele geliyor mu silikon?

çok ilginçç .. tek derdiniz bu olsun . aman allah hastalık vermesin ....

Senin çok derdin var sanırım gerçekten şuan sana hak veriyorum Allah yardım etsin sana,biz cidden hastalıkla yada daha ciddi sorunlarla uğraşıyor olsaydık bunu düşünemezdik bile Allaha binlerce kez şükürler olsun en büyük derdimizde sağlıklı küçük göğüslerimizin boyutu olsun Allah başka dert vermesin inşallah,sanada yardım etsin haklısın ben öyle düşünmedim

Son düzenleme:
çok ilginçç .. tek derdiniz bu olsun . aman allah hastalık vermesin ....

senin de tek derdin bizim küçük göğüslerimiz olmuş galiba ne işin var bu başlıkta okuyup kendini mi rahatlatıyorsun anlamadım ki madem göğsün küçük değil git başka başlıklarda gönül eğlendir..

çok yerinde bir yorum olmuş canım hakkaten milletin derdi bizim küçük göğüslerimiz olmuş

valla biz bu kadar taksak kafaya çoktan delirmiştik

bencede canım bizden çok takıyorlar buraya gelip bu tarz yorum yapanlar

ayyy milletin derdi ego tatmini olmuş egoda ne ego inek gibi memeler hey Allahım ya kafayı yemiş bu millet, milletin derdi bunları geriyor Allah akıl dağıtırken bunlar şemsiye açmış heralde

ayyy milletin derdi ego tatmini olmuş egoda ne ego inek gibi memeler hey Allahım ya kafayı yemiş bu millet, milletin derdi bunları geriyor Allah akıl dağıtırken bunlar şemsiye açmış heralde

afillinin yorumu çok doğru olmuş cidden onların derdi bizim küçük göğüslerimiz ben şahsen göğüs büyütmek için bu başlığa sürekli geliyorum ya gidip forumdaki başka konulara zayıflama göğüs küçültme işte her neyse gidipte of tek derdiniz bu mu bilmem ne demiyorum ilginç geliyor bana neden bu konuya geliyorlar işleri yoksa çok ilginç

Buyuk meme inek gibiyse ne diye buyutucem diye yirtiniyorsun...ben kafayi sizin goguslerle neden bozayim ayol benim mi küçük sanki...
Beddualar falan cok kötü olmuş ondan yorum yaptim.insanlarin cok daha büyük dertleri varken....

Hasta mısın sen beddua yok diyorum anlamıyomusun kaç kere daha söylemem lazım? Orda hayatın ne getireceği belli olmaz garantisi yok bigün gidebilir o göğüsler dedim neyin garantisi var bunu beddua deyip olay çıkarmaya çalışıyosun ayrıca sen kendin Allah hastalık vermesin diye imalı bi yorum yapmışsın asıl orda bedduayı sen etmişsin herkesi kendin gibi bilme yeter rahatsız olduysan yorum yapmazsın daha fazla

Son düzenleme:

Sürekli aynı şeyi söylüyorsun anlaşılan çok dertlisin o yüzden bide bizim küçük göğüslerimizi dert edinme

benim göğüslerim küçük değilki 90 cm göğüslerim var 80b sütyen takıyorum valla ama kimseyi aşağlamam anladınmı ama Allah başka dert vermesin ne diyelim

Dalga geçilecek bir yanımızın olduğunu sanmıyorum. Çünkü göğüs estetiği kişiden kişiye göre değişir, kimine estetik olarak küçük hoş gelir, kimine ise büyük. Zevk meselesi bence bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…