Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyük ve sarkık göğüslülerin küçük göğüslülerle dalga geçmesi

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
Burda zaman zaman göğüs büyütme konusunda sürekli çeşitli başlıklar altında gelip göğüsleri 70-75 bedeni bile tam doldurmayan insanların çabaladığı bir bölüme gelip "benim göğüslerim büyük ay bende küçültmek istiyorum ya benimkinin maşallahı var silikona ihtiyacı yokmuş doktor gayet fit seninkiler dedi ben memnunum göğüslerimden göğüslerim 85-90-95-100 beden ayy büyük göğüste dert ya büyütüp ne yapacaksınız kızlar hahahahahahah " bunların aynıları ve benzerleri yazıldı yazılıyor bunu yapanlara söylüyorum

!!!!! Bir kere o göğüsleri sen bir sınava hazırlanıp kazanmış gibi çaba harcamadın seninde elinde değildi benimde değildi bu Allahın verdiği birşey ve "ah" diye bişey var hiç duymadınız sanırım "alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste","mazlumun ahı indirir şahı"..sen gelipte burda Allahın yarattığına "hahahah benim göğüslerim var senin yok hahaha benim büyütmeye ihtiyacım yok senin göğüslerin yok muu aaa " gibi şeyler der hem dalga geçer hem can sıkar hemde ah alırsan ayrıca Allahın yarattığını kendin yaratmış kendi başarınmış gibi davranırsan kusura bakma ama yanına kalmaz , ayrıca göğüs kanseri diye bişey var bigün o göğüsleriniz kanser olur alınmak zorunda kalırsa burda yaptığınız bu yorumları hatırlayın nasıl bir duyguymuş anlarsınız o zaman, ve Allahın adaletinden korkun bu işler o kadar basit değil !!!!!!

••Bu konuma bu yazdıklarımada dil uzatanlar mutlaka olacaktır ama hiç kimse kusura bakmasın gerçekler acıdır boyu kısa insana gidip "benim boyum gayet iyi hahah"denmez obezite insana gidip "ay ben çok fitim kilom çok ideal hahaha" denmez Allahın yarattığı hor görülmez bunlar yanlış şeyler gelip burda göğsü neredeyse olmayan insanlarada gelip "hahahah benimki gayet iyi" demek aşağılık bi davranış neyinizi tatmin ediyorsanız gidin başka yerde edin ayıp bu konuya gelip böyle yorumlar yapmayın bigün o göğüsleriniz gidebilir neyin garantisi var???

Yine ceza alacağımı bilsem yine aynı şeyleri söylicem susamam

seni yerim ben yer ama sakin ol takma boşver hiç bilmediğin insanlar için güzel kafanı yorma

İnsanların fiziksel özellikleriyle aşağılanması hiç sevmediğim şeylerden biridir.
Ben de gördüm bu topikte o dediklerini ama sen şuan başlığı biraz genel yapmışsın. Sadece sizlere laf atanlara değil herkese geçerli olmuş. Hoş değil. Boşver ne derlerse desinler.

fiziksel özellikleriyle dalga geçmek ne kadar iğrenç bişi dediğin gibi hiç bişeyin garantisi yok hiç bişeyin hemde sadece göğüs için değil başka şeyler içinde bu geçerli Allahın sopası yoktur o aşağılık kompleksine girenler elbet bunun hesabını vereceklerdir bu dünyada yada öbür dünyada

ağzına sağlık wowoo :) ayrıca "ay benimkiler çok iyi" demeseler bile bizimkileri her gördüklerinde veya ölçüleri duyduklarında "ay iyice küçülmüş bunlar / of çok küçükmüş" demesin kimse ya şimdi gülüyorum ama hiç hoş değil bu cümleleri duymak. duygusal olduğum anlarda bunlar aklıma geliyo ağlıyorum. karşınızdaki insanın içinde ne fırtınalar kopuyo bilemezsiniz. kalp kırmayalım vebali çok büyük.

Saol canım:) aynen öyle hangi pskolojiyle gelip bu tarz şeyler söylüyorlar anlamıyorum

Katılıyorum bende...

hayat bu kadar basit şeyler için sinirlenip beduular etmek için çok kısa .. benden sana abla tavsiyesi ...

Ustu kapalı beddualar var.cok cirkin .cok önemsiz bir konuyu bu kadar buyutmenin anlami yok.sanki hayat memat meselesi.

Gerçekten buradaki dertli arkadaşları anlamadığınız çok açık, size göre çok önemsiz olabilir ama bizce öyle değil. Gerçekten hayatımızı etkileyen bir sıkıntı. Anlamanızı beklemiyorum, en azından gelip ayıplamayın...

Büyük ve sarkık göğüslüler konu başlığımı görünce zoruna gidiyor bazılarının sonra gelip üfürüyorlar burda

Son düzenleme:
Ustu kapalı beddualar var.cok cirkin .cok önemsiz bir konuyu bu kadar buyutmenin anlami yok.sanki hayat memat meselesi.

önemsiz konu öyle mi ??? burdaki pek çok arkadaşın rüyalarına giren ve psikolojisi alt üst olan bir konu bu ...ve bu konuda sıkıntısı olamyanın bizi gerçektenn anlayacağına inanmıyorum zaten. o yüzden o güzel kafanızı yorup da burda millete akıl vermeye kalkmayın

Orada beddua yok şekerim çamur atma

çamur mu ?neyse allah ıslah etsin .. ayrıca kınadığın şeyi şu an sen başkasına yapıyorsun . benim göğüslerim ne sarkık nede çok büyük ... ama öylede olsa bunu insanların yüzüne vurman hoş değil . sen bunu yaparsan birileride gelir senin göğüslerine mana bulur bu normal ...

canım benım senı çokk ıyı anlıyorum gecelerce ağladğım kendımı kadın gıbı hıssettğm o gunlerımı çok ıyı bılırım ben kadında buyuk göğüs severim küçük göğüslü de kadınmış dıyen erkekelrın lafını da (bana değil genel konuşmalardan dıyorum)bılırım acaba evlenirsem kocam benı beğenmezse dıye korktuğum ve ayrıldığım gunlerımı de bılırım enn sonunda öğretmen oldum kredı çektım ve sılıkon taktırdım takma kafana her sey yoluna gırer tatlım benım

bu arada ayrıldığım derken nişanlıyken ayrılmış sonra derdımı anlatmştım nişanlıma tabı kızdı bana bunun için mi ayrılıyorsun deyıp benı evlenmeye ıkna ettı sağolsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…