💜BÜYÜK HATİM 123 YASİN-İ ŞERİF GRUBU 💜

Morrmeneksee Morrmeneksee
MssPARE MssPARE
Sohrab Sohrab
burcusami burcusami
Cookiie Cookiie
Sadelikherseydir Sadelikherseydir
@madammor
Nefes0858 Nefes0858

Kızlar yeni grup için net katılıyorsunuz dimi ...

Bir hafta sonra insallah başlayacağız o zaman kadar yeni arkadaşların katılmasını istiyoruz sizlerde etiket yaparsaniz katılım daha çok olur daha iyi olur inşallah sizlerde katkıda bulunursanız sevinirim
Canım siz beni çıkarın sayı çok yetistiremem çok isterim katılmak ama 1 hafta 10 güne hastane işlerim başlıyor tüp bebek için zor okurum kimsenin hakkına girmek istemem 😔

Aa canım günlük 5mi okucaktık yaa o kadar oluyabilirmiyim bilemedim şimdi 😔
Ondan dedim zaten etiketbyapamdim sayımız çoğalsın diye çoğalsın ki 5 değil de 3 yada 2 okuyalım
Listeyi genişletiletelim. Mesela yakınlarımiza soralım günlük bir tane okuyabilen olanlar da dahil edilsin,kim yakınıni kattiysa günlük sayıyı ona göre versin. O şekilde olmaz mı bieaz karışık yazdım ama🙈

5 okuyamam paremmsanki ya ben sayı bilmiyordum her gün 1 tame okuruz diue düşündüm 😔
Tamam canım zaten kimsede gelmedi ben kalabalık olalım istedim ki okuma sayısı düşsün diye bakalım kalabalık olursak yine etiket yaparım seni canım 1 pek olmaz ama 2 günlük olabilir yinede

Tamam canım zaten kimsede gelmedi ben kalabalık olalım istedim ki okuma sayısı düşsün diye bakalım kalabalık olursak yine etiket yaparım seni canım 1 pek olmaz ama 2 günlük olabilir yinede
Tamam paremm yüne haberleşiriz duruma göre ❤️❤️

Selamlaar🌸
Ne zaman başlıyoruz, burası unutuluyor hep 😔 Morrmeneksee Morrmeneksee canım 41 yapıp başlasak mı, sayı çok olunca herkes gerı adım atıyor..
Daha dun Konustuk arkadasla valla. Anlamadım bu nasıl grup oldu bır turlu baslayamadık ya 🤣
20 kısı bulalım kısı bası gunluk 2 tane dussun barı 41 hatım yapalım 🤷‍♀️

Morrmeneksee Morrmeneksee tatil bitti Eylül geldi başlatalım mi artık?
Kızlar başlayalım
Şu sıra tadım yoktu pek (hala yok) ama başlayalım.
Boşta kalınca ıyıce kötü oluyor.
Yasın dedık ama tefrıcıye mi okusak yanında
Yanı 41 +tefriciye baslayalım mı ne dersınız yıne 22 kısılık grupla? R rana20 canım tekrar bı araya gelelim ramazan ayında toplamdıgımız gıbı, cok bereketli bı zaman gecırdık Ssevincli Ssevincli m de olur Yazarhanim Yazarhanim abla lütfen sende gel ozledım bi arada olmayı makul sayıda da olsa bırsey okuyalım

Kızlar başlayalım
Şu sıra tadım yoktu pek (hala yok) ama başlayalım.
Boşta kalınca ıyıce kötü oluyor.
Yasın dedık ama tefrıcıye mi okusak yanında
Yanı 41 +tefriciye baslayalım mı ne dersınız yıne 22 kısılık grupla? R rana20 canım tekrar bı araya gelelim ramazan ayında toplamdıgımız gıbı, cok bereketli bı zaman gecırdık Ssevincli Ssevincli m de olur Yazarhanim Yazarhanim abla lütfen sende gel ozledım bi arada olmayı makul sayıda da olsa bırsey okuyalım
Kuzum yasin hatmine katılamam ama başka dua grubunda buluşalım inşallah

X