Büyük bir facia atlattım :(

Glikoz

DİNE
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
604
1
43
Pazartesi günü öğlendi çocuklara patates kızarttım hep beraber yedik dah sonra sofrayı muftaga kaldırıp kızımla salonda derslerine bakıyorduk oğluşum komşunun çocuguyla oynamak için inmişti kızımla ufaklık vardı
Dalmışız Ödevlere burnuma bir tuhaf koku geliyor ama içimden neki acaba diyorum bebişimin altı değişecekti salondan bir çıktımki mutfaktan dumanlar yükseliyor çocukları salona itekleyip koştum , yagın altınımı açık unuttum yoksa oğluşummu açtı bilmiyorumama tencere alev almış aspratör tutuşmuş mutfakta göz gözü görmüyor o panikle elime geçen battaniyeyi tencerenin üzerine fırlattım baktım olacagı yok kapıyı açıp avazım çıktıgı kadar bağırım yardım edin diye Allahtan karşı komşum hemen açtı kapıyı çocukları oraya gönderdik amca yangın söndürücüyle alevleri söndürdü
Ev duman altı benim sağ elim başparğıyla işaret parmagıma ve sol kolumada birkaç yere sıçramış ama hiç farkında değilim olayın şokunu atlatınca sızlamaya başladı
Hamdolsunki evlatlarımda birşey yok

gecmis olsun canim alalh korumus cocuklarla birlikte cok dikkatli olun

cok gecmis olsun... verilmis sadakaniz varmis. oluyor boyle talihsizlikler. allah beterinden korusun...

çok geçmiş olsun canım büyük korku atlatmışsın Allah beterinden korusun inşallah

Çok gecmiş olsun canımm..
Verilmiş sadakanızz varmıss
Allah beterinden korusun çok dikkatli olun

ayy canım büyük geçmiş olsun allaha şükür kazasız atlatmışınız.

geçmiş olsun canım canınıza zarar gelmemiş öemli olan o

çok geçmiş olsun bizimde başımıza gelmişti böyle bir olay
Allahım korumuş sizi

geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız, yarın bi hayır dağıtın başınızın gözünüzün sadaakası olur

Sağolun arkadaşlar gerçekten çok ucuz atlattık Mevlam beterinden saklasın .
çok şükürki eclatlarımda birşey , her şeerde bir hayır vardır biz bilemeyiz ama Mevlam bilir

çok geçmiş olsun .allah beterinden korumuş.allah birdaha yaşatmasın.....

büyük gecmis olsun canimcigim
allahim korumus sizi
cana gelicegine mala gelsin saglik olsun canim
sükürki meleklerine bisey olmamis tabii sanada

çok geçmiş olsun canım kaza işte olacağı varmış allah beterinden esirgesin

Çok gecmiş olsun... rabbim beterinden saklasın inş..

büyük geçmiş olsun.mevlam korumuş sizi ve evlatlarınızı.
çektiğiniz sıkıntı günahlarınıza kefaret olsun İNŞALLAH.
hayır yapsanız iyi olur sanki:uhm:

çok geçmişolsun canım verılmışsadakınz varmışderlerya rabbım korumuş.bı kotuluk savmışsınz

ucuz atlatmışsınız gerçekten, ev kazası işte belli olmuyor..
çok geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…