Büyük bir facia atlattım :(

Allah beterinden korusun.....ucuz atlatmışsınız:)
çok şükürr hiç birinize bişey olmadan farkettinn:):)

ALLAH korumuş yağın nasıl yandığını bilirim çünkü aynı olay benim de başıma gelmişti ben de kışın patates kızartacaktım yağın altını yaktım genel de hep böyle yaparım da babam da hep bana derdi yağın başını bırakma kızım yağ çok kötü yanar derdi inanmazdım mutfak soğuk tv başın da patatesleri soyayım dedim soymak için içeri geçtim tabi tavanın altını kısmayı unutmuşum yaklaşık 10 dk patates soydum mutfağa doğru giderken bi baktım mutfak duman altı hemen camı açtım ocağın altını söndürdüm ve kapağı açmamla yağ alev aldı napcam diye de korkuyorum tavayı dışarı atmayı düşünüyorum :))) ama olur ya aşağı da yanacak bişey vardır sebep olmaktan korkuyorum biyandan korkumdan napcam diye zıplıyorum babam yan odada yatıyor babamın yanına gittim korkarak bi telaş baba baba kalk dedim babam da daha lafı dinlemeden acelece kalktı koşuyor baba yağ yanıyor dedim gitti yağa su döktü tabi pofff diye yağ tavana kadar sıçradı perdemiz yandı babamın elleri su topladı yeni boyadığımız tavanımız sipsiyah oldu ama yağ da çok şükür söndü ve kurtulduk Allah tan babam kızmadı iyiki dedi korkup söylememizlik yapmadın dedi korktuğumu bildiği için bi bardak su verdi ve ben rahatladım birdaha da yağı asla yalnız bırakmıyorum....

İlginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun
Küçük dikkatsizlikler bazen çok can yakabiliyor Rabbime hamdolsun ki çok fazla büyümeden halledildi bende işgüç birtirlü nete bakamadım hoş baksamda mause bozuktu dün cevap yazamadıım bir türlü

Canım sanada çok geçmiş olsun a.s.

Çok korkak oldum bu olaydan sonra en ufak bi şey tedirgin ediyor mutfak kilit altında tüm şeyler devre dışı gece yatarken gazı vanadan kapatıyorum elektirikte takılı olan zımbırtıları çekiyorum çok huzursuzum
Eşimde yok yine offffffffffffffffffff

Çok korkuyorum

Canım olayı yeni atlattın bu kadar panik olman normal ama dikkat et kendine fisfisfis
Neden korkuyosun :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…