Büyük Beden Şıklığı

hadi yaaa ay gicik olurum öyle seye, bazen benimde basima gelmiyor degil, indirim var diye gidiyorum abuk sabuk hic giyilmiycek seylerde indirim oluyor
ya TRde H&M var mi??
bu arada kac bendensin canim:26:

H&M ? :44: Hiç duymadım ya. Varsa gidip orayıda talan ediyim. Büyük bedenmi satıyorki bu h&m?
Ayyyy kaç bedensin diyince utandım ehheuheue Sölemiyim sen içinden tahmin et Tombulumda tombulum tombulum çok tombuluuuuum

hmmm yoktur belkide neyse ama Foli ve Ikiler var sanirim Istanbulda bu iki magazayada bi bak derim büyük beden kiyafetler varmis duyduguma göre
canim yaa tombul olmak sucmu artik bende öyle sayilirim 53 kilodan 73e ciktim gerci troid hastasiyim o yüzden kilo aliyorum ama yinede kilo isteeee sen vermeyi düsünmüyormusun_?

Geçmiş olsun canım ya.
Ah düşünmezmiyim Zaten 6 7 kg kadar verdim. Allahtan boyum uzun. Uzun dediğimde 1.75 Vermeye çalışıyorum birkaç aydır. Pilav makarna bizim evde haftada 1 kere pişer onuda haftada 1 kere yerim. Bir ara öğlen akşam ekmeğini kesmiştim ama şehir dışına gidip geldim toparlayamadım 2 3 haftadır. Şöyle bir silkelenip kendime gelirsem ekmeği kesicem yine Yürüyüş yapma şansım olsa daha hızlı veririmde işte. Onuda tek başıma yapmayı canım hiç istemiyor. Böle yuvarlanıp gidiyorum. Bizde bir gün çıtır olucaz

Son düzenleme:

olucaz tabi canim bizim neyimiz eksik
hadi agustos sonuna kadar 10 kilo verelim
kendine gelmeyi bekleme canim hemen kes ekmegi yarin ekmek yemicem de ve yeme :88::88: veya sadece 1-2 dilim baska yok
yürüyüs konusunda bende öyleyim ya, evden cikmayi sevmiyorum tek basima yürüyesimde gelmiyor hic
yaaa bak spora heveslendim simdi yarin baslasammi ne:44:
bide su 5 günde 5 kilo diyeti varya kkda, patatesle baslaniyor falan iste onuda deneyesim var ama bilmiyorum kararsizim :26::26:

Son düzenleme:

Ayyy ağustos sonuna kadar 10 kg mu Rüyamda görsem inanmam vallahi Spor yapıyor olsam veririm ama ı ıh şu durumda imkansız
Ya zaten sabahları 3 dilim yiyorum öğlen 1 dilim akşam 1 dilim. toplamda 5. Öle dünya kadar ekmek yemiyorum. İnsan tek başına olunca çıkıp yapmak istemiyor yürüyüş ya. Yani başkasını bilemem ama ben öleyim. Birde bizim burası hiç yürüncek gibi değil cadde vızır vızır arabalar geçiyor. Bir ara yürüyordum ama olmuyor yani. Yürüyüş bandı almayı düşündüm onuda annem istemedi alt komşuya ses gider ayıp olur diye. Leslie diye bir şey keşfettim bu sitede. 2 kere yapmıştım. Güzel bişey ama o 2 kerede kaldı. Ayy ben uyuşuğum galiba Ne galibası öle öle
5 günde 5 kg diyeti falan çok saçma bence. Metabolizmayı bozmaktan başka bir işe yaramıyor o tür şeyler. Zaten uzmanlarda öyle söylüyor. O yüzden bence metobolizmanı şaşırtıp çıldırtma

Son düzenleme:

leslieyi bende yaptim bi kac kere
ama süper terletiyor ya
devam etseydim belki citir olmustum ama nerdee bi kac kereden sonra bende biraktim
aslinda tekrardan baslasam olur:97:
ya zaten ben metabolizmayi sasirtmak icin yapmak istiyorum o diyeti cünkü suanda 73te sabit kaldim ve hic veremiyorum biraz sasirtirsam belki ise yarar
bide sabahlari sirkeli veya limonlu suda metabolizmayi hizlandiriyormus :120:
aslinda istesek coktan zayiflamistikta galiba bende biraz tembelim bu konuda

bu arada yasin kac canim evlimisin_???

Yaaa o sirkeli limonlu su çok kötü. Hayatımda öyle iğrenç bişey tatmadım diyebilirim. + Onun bir faydası yokmuş. Aksine mideye zarar veriyormuş. Doktorum diye bir program vardı orda bir uzman söylemişti. Öyle şeylere inanıpta midenize zarar vermeyin gibisinden birşeyler söylemişti. Ama soğuk su yerine oda sıcaklığında su içmek daha iyiymiş. Nedenlerini saymıştıda ben şuan detaylı hatırlamıyorum. Aslında 73 okadar çok değil. Aman aman bir fazlalığın yok bence. ( şimdi ben bunu kendi boyuma göre düşünüp söyledim. )
Leslie evet süper terletiyor. Bende baya terlemiştim. Birde o çıtı pıtı kadınla aynı anda yapmaya çalışınca çok komik oluyor.
89 doğumluyum evli değilim fakat bir yarim bulunmakta

Son düzenleme:

hadi yaaa demek bi faydasi yokmus gerci bende simdiye kadar bi kere denedim o da limonluydu ama yinede tadi igrencccdi :120:
soguk suyuda zaten hic icemem hemen siser bogazciklarim
ya benim yasima boyuma göre falan ideal kilom 66ymis yani 7 kilo fazlaligim var:97: aslinda eski kiloma dönmek istiyorum ama önce bi su 7sini vereyimde gerisini düsünürüz artik:97::97:
benden 1 yas büyüksün canim 90liyim bende.. 21 yasindayim

yaa yok yok nedense gaza geldim ben galiba yarin baslicam spora, diyet yapamiyorum bari spor yapayim, hic yoktan leslie ile beraber yürüyüs yaparim yalniz yürümekten kurtulmus olurum puhaha

Ayyy 7 kg fazlalılığımı dert ettin bukadar Daha genciz miniğiz (miniciğiz derken ne kastettim anladın sen ) verirsin canım nolcak. Ya ben ilk başladığımda sabah 7 de kalkıodum yürüyüşe çıkıodum akşamda leslie yapıodum 30dk. işte 2 kere yapabildim leslieyi. Sonra 1 hafta yataktan kalkamadım Vur deyince öldüren cinstenim ben :78: Böle biriyle konuşunca gaz geliveriyor yarın bende leslieye başlıyım bakalım. Gerçi haftaya karbeyaz07 gelicek istanbula. 1 hafta bizde kalıcak. 1 hafta aksattıktan sora sen gene bir gaz verirsin bana
Neyse canımın içi senin muhabbetine doyum olmaz. Bugün giyinme kabinlerinde yorgun düştüm. Ben yatıyım artık. İyi geceler. Görüşürüüz

öle deme canim yaa 7 kg 7 kg demek
basla sende basla ya herzaman yapcaz diye birsey yok, bos vaktimiz oldugu sürece yapalim
ok görüsürüz yine iyi gecelerrrr kendine iyi bakkk byeeeee:79::79::79:

H&M Forum İstanbul'da var ilk orada açtılar diye biliyorum başka yerde daha açılmadı sanırım
Bazı ürünlerde 46 bedene kadar çıkıyor aklında bulunsun

Bayadır gitmiyordum Evans'a :) Geçtiğimiz çarşamba günü bu montu aldım. Fiyatı 209 tl

arkadaşlar ben de tombulfistik tan giyiniyorum artık.çok hızlı kargosu var ertesi gün elimde oldu.bir de ürünleri çok şık duruyor özellikle benim gibi 48 - 50 bedenlerde.

merhaba arkadaşlar. benim sizlere sorularım olucak. evans'ın internet sayfasından alışveriş yapanınız varsa bana kısaca prosedürü yazabilirmi? mesela kargo ücreti satın alım işlemleri hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum. internet sayfasından birkaç bir şey almak istiyorum ama yurt dışı siteleri konusunda hiçbir tecrübem yok. tabi birde beden faktörü var. gidebilsem ilk önce istanbuldaki şubelerine gidip birkaç şey deneyip evans ürünlerindeki bedenimi öğrenmek istiyordum ama maalesef istanbul'a yolum düşmüyor. mesela türkiye'deki beden kalıplarıyla evansınki arasında bir farklılık varmı? kot ve üst grubu için tüm evans ürünü kullanmış arkadaşlardan cevap bekliyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…