Büyük Beden Şıklığı

Kedi Tuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
1.893
1
evans-logo.jpg

1930 yılında kurulan ve İngiltere’nin en sevilen büyük beden markalarından biri olan Evans, koleksiyonlarında “44 beden ve üzeri feminen şıklık” ilkesini temel alıyor. Günün modasını yansıtan koleksiyonlar, büyük beden bayanlar için şık ve kadınsı tasarımlar sunuyor. Evans’ta abiye giysiler, günlük giyim, iç çamaşırı ve aksesuar gibi pekçok seçenek yer alıyor.

İstanbul Evans Mağazaları

Cevahir Debenhams – Evans
Cevahir AVM Şişli

Telefon: 0 212 380 11 99

Metrocity – Evans
Metrocity Alisveris Merkezi No:171 Mag.Z29 1. Levent

Telefon: 0 212 344 06 32

Optimum İstanbul – Evans
İstiklal Sok No:10/4 Mağaza No:1K 96 Yenisahra-Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0 216 664 11 22

Ümraniye Carrefour – Evans
Inkilap Mah. Küçüksu Cad. No:68 Mag.B/ 038 B Ümraniye 34768
Telefon: 0 216 525 11 11

Bende uzun süredir bu markadan alışveriş yapıyorum ve çokta memnunum. Fiyat olarak biraz pahalı ama indirimlerde gidildiği zaman çok uygun oluyor. Zaten büyük bedenler hangi mağazada ucuzki :KK4:
Aklınıza gelebilecek herşeyin büyük beden bayanlara göre olanını düşünmüşler. Mayolar, abiyeler, uzun çizmeler-ayakkabılar, takılar, iç çamaşırları.. herşey var :KK61: Büyük beden kıyafet bulmakta zorlanıyorsanız burayı görmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. :KK55:
İnternet sitesinden ürünlere bakarak fikir edebilirsiniz. Google a Evans yazarsanız sitesi çıkıyor.

Son düzenleme:
bilgi için tşkler canım..arkadaşlar başka mağaza ya da tekstil firması bilen var mı aramızda..Ben ccc textildende giyiniyorum onlarda gayet şık bakmak isteyenler için..

Son düzenleyen: Moderatör:
Evansta şuanda kışlık kıyafetlerde indirim var. Bilginize. Montların paltoların fiyatları komik rakamlara düşmüş. Geçen hafta ben Ümraniye Carrefour – Evans'tan bunları aldım.
Bu 140tl den 70tl ye düşmüştü
3-2.jpg

Bu 40tl den 24 tl ye düşmüştü
1-3.jpg

Bu 39 tl den 10tl ye düşmüştü
2-2.jpg

Son düzenleme:
ah ah ümraniye karfur ve
peacocks (ki kapandı),top shop (kapandı mı?),doroty perkons (böyle mi yazılıyodu? :KK9:) ve evans..
bayılırdım bu ingiliz mağazalarına..
hem kaliteli hem nispeten ucuzdu..
ama artık istanbulda değilim..:KK6:

Son düzenleme:
Evans mağazalarında sezon ürünlerinde %20 indirim yarın akşama kadar devam ediyor. Bilginize.
Bende bugün bunları aldım. :KK61:

79.90 TL den 19.90 TL ye düşmüştü.
kot.jpg

14.90 TL Bunun birde siyahını aldım.
1-4.jpg

Cevahir Evans kapandı diye biliyorum
başak büyük beden marka olarak c&a var

shayanın sitesinden baktım orda adresler arasında gözüküyor. Ankaradaki kapanmış ve onu çıkarmışlar adreslerden. Cevahirin sitesinden bakmıştım ben kat planında 2. katta Debenhams ismiyle vardı canım mağaza. Adres bilgilerinde Cevahir Debenhams - Evans diye geçiyor. Arayıp sormak lazım. Ben sürekli Ümraniye carrefourdan alıyorum. Birde cevahire gideyim diyorum bu ara. İnşallah kapanmamıştır.:18:
Bu bahsettiğin c&a ya baktım cevahirde varmış. Teşekkürler bilgi için. En kısa zamanda gidip orayıda talan edicem:KK66:

Son düzenleme:
ve tabiki Sumak mağazası <3

xl fashion da bilinen isimlerden..Faik sönmezde bunlardan biri :) Başka büyük bedenci varsa bizimle paylaşın kızlar :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
esradlr nin tavsiyesiyle geçtiğimiz çarşamba cevahirdeki c&a ya gittim. Fiyatlar çok uygun çokta güzel şeyler var. Ben gittiğimde 3 al 2 öde kampanyası vardı. Bunları aldım.
$1-9.jpg
2li şekilde satılıyorlar ve 2 tanesi 29 tlydi. Kardeşimede 1 tane şort aldım. 3 al 2 öde olduğu için şort hediye oldu :KK9:
Benim eminönünden 5 tl ye aldığım fların tıpatıp aynısı 25 tl ye satılıyordu şok oldum. Kumaş model herşey aynı. Yanyana koysam ben bile ayırt edemem. C&A da satılan aksesuarlar çok pahalı. Fakat gözlükleri çok hoşuma gitti. Gözlük fiyatları çokta uygundu.

Ayrıca cevahirdeki Evansı Debenhamsın içine almışlar ve ufacık minnacık bir alan. Doğru dürüst hiç birşey yok. Arkama bile bakmadan çıktım ordan :KK9:

Son düzenleme:
büyük beden bayanların bedenlerine uygun olmadığı için pek de beğenmedikleri giysilerin içinde mutsuz oldukları aşikardır. Fakat yakın dönemde bu konuda yeni gelişmeler oldu.
japonların şık ve cici bici elbise ve diğer kıyafetlerinini bile giyebileceğimizi anladık . japon şıklığını bile tadabiliriz 4 xl a kadar bedenlerin mevcuzt olduğunu gördüm.
Artı beden japon style koyu mavi şifon elbise GittiGidiyor.com'da #40945008

Bugün cevahirdeki evansa gittim ve bu iki kıyafet arasında kararsız kaldım. Hangisini alsam hangisini alsam :KK52:

Elbise 120tl

$elbide1.jpg

Tulum 39 tl

$tulum.jpg

selam canim topigin hayirli olsun bol muhabbetler dilerim :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Sağol tatlım. :KK16: Bir önceki mesajım hakkında akıl verirsen çok sevinicem :18::KK9::KK52:

bence siyah olan tam size göre. yeşilin rengi ve modeli güzel ama diğeri daha hoş durmuş

Mağazadayken elbiseyi çok beğenmiştim fakat şimdi fotoğraflara bakınca siyah olan daha güzelmiş gibi geldi.
Teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
yesil elbiseye bayildimmm cok güzel, siyahliyi günlük kiyafet olarak kullanabilirsin bence.. ikiside cok guzel yalniz elbise daha cok guzellll:KK16::KK16::KK16:

Aklım siyaha kayarken şimdi bu yorumla yeşile kaydı. :KK60:Ay allahııım çok kararsızım ben çok :KK52::KK52::KK52: Tavsiyen için sağol canım :KK54::KK16:

esradlr nin tavsiyesiyle geçtiğimiz çarşamba cevahirdeki c&a ya gittim. Fiyatlar çok uygun çokta güzel şeyler var. Ben gittiğimde 3 al 2 öde kampanyası vardı. Bunları aldım.
Eki Görüntüle 208684
2li şekilde satılıyorlar ve 2 tanesi 29 tlydi. Kardeşimede 1 tane şort aldım. 3 al 2 öde olduğu için şort hediye oldu :KK9:
Benim eminönünden 5 tl ye aldığım fların tıpatıp aynısı 25 tl ye satılıyordu şok oldum. Kumaş model herşey aynı. Yanyana koysam ben bile ayırt edemem. C&A da satılan aksesuarlar çok pahalı. Fakat gözlükleri çok hoşuma gitti. Gözlük fiyatları çokta uygundu.

Ayrıca cevahirdeki Evansı Debenhamsın içine almışlar ve ufacık minnacık bir alan. Doğru dürüst hiç birşey yok. Arkama bile bakmadan çıktım ordan :KK9:

uyguna almissin canim, ya ben nedense c&a dan hic birsey bulamiyorum :KK31: bunlarda siyah pantolon/etek veya kota cok güzel gider :KK16: güle güle giyin canim:21:

Aklım siyaha kayarken şimdi bu yorumla yeşile kaydı. :KK60:Ay allahııım çok kararsızım ben çok :KK52::KK52::KK52: Tavsiyen için sağol canım :KK54::KK16:

valla sen bilirsin canim :KK52: ama yesil elbise gercektende güzelmis :KK53:

uyguna almissin canim, ya ben nedense c&a dan hic birsey bulamiyorum :KK31: bunlarda siyah pantolon/etek veya kota cok güzel gider :KK16: güle güle giyin canim:21:

Sağol canım :KK54: Bende kot üzerine giyip üstüne bolero giyiyorum güzel oluyor. Kollarımı açıkta bırakmayı sevmiyorum. Kilolu olunca kötü duruyor bence. :KK17::KK9::KK52:
Bugün c&a ya 2. kez gittim. %50 indirim var diye facebook sayfalarından duyuru yapmışlar. Bir gittimki peeh abuk subuk şeylerde indirim var. Büyük beden reyonunda %50 indirim falan yok.:KK4: + hiç adam gibi bişeyde yoktu. :KK19: 40 50 yaş arası bayanların giyebileceği tarzda bluzlar pantalonlar falan. Boğuluorum sandım :KK52: İlk gidişimde hoşuma gitmişti ama bu sefer hayal kırıklığna uğrattı beni c&a. Birdaha gidermiyim bilemiyorum. :63::KK19: Evansın gözünü seveyim. Biraz pahalı ama en azından adam gibi şeyler oluyor.

Son düzenleme:
Sağol canım :KK54: Bende kot üzerine giyip üstüne bolero giyiyorum güzel oluyor. Kollarımı açıkta bırakmayı sevmiyorum. Kilolu olunca kötü duruyor bence. :KK17::KK9::KK52:
Bugün c&a ya 2. kez gittim. %50 indirim var diye facebook sayfalarından duyuru yapmışlar. Bir gittimki peeh abuk subuk şeylerde indirim var. Büyük beden reyonunda %50 indirim falan yok.:KK4: + hiç adam gibi bişeyde yoktu. :KK19: 40 50 yaş arası bayanların giyebileceği tarzda bluzlar pantalonlar falan. Boğuluorum sandım :KK52: İlk gidişimde hoşuma gitmişti ama bu sefer hayal kırıklığna uğrattı beni c&a. Birdaha gidermiyim bilemiyorum. :63::KK19: Evansın gözünü seveyim. Biraz pahalı ama en azından adam gibi şeyler oluyor.

hadi yaaa ay gicik olurum öyle seye, bazen benimde basima gelmiyor degil, indirim var diye gidiyorum abuk sabuk hic giyilmiycek seylerde indirim oluyor :KK19::KK19:
ya TRde H&M var mi??
bu arada kac bedensin canim:26:

Son düzenleme:
X