Dudak Makyajı Büyüdükçe Dudaklar Kalınlaşır mı????

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Britney00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
164
0
Bişi sorucam sizin çocukken dudaklarınızın büyüklüğü ile şimdiki büyüklüğü aynımı? yoksa büyüdükçe dudaklarımız da kalınlaşıyomu? Bunun için bilgiye gerek yok sadece doğruyu yazın çok merak ettim şimdi büyüdükçe dudaklarımız da büyüyomu?sbilmiyorumkismile

tatLım bir bebeğin dudağıyla kendi dudağını bir tutamazsın elbette büyüyorr..

Fakat yüz hatların tamamiyle oturunca o da büyümesini tamamlar ve artık büyümez..

Yüzün de değişme olmuyor mu hiç sanki..

Soru çok saçma be canımm :sinifsinif:

Belli bi yaşa kadar her şey gelişip olgunlaşır buna ZEKADA dahil.
Daha sonra ne yaparsan yap yaşın ilerlese bile hiç bir şeyde ne bi büyüme nede bi gelişme olur:KK37:Yaş kaç bu arada :KK68:

sanırım hormonal yapıyla ilgili bişey ergenliğe girdiğinde vücut daha kadınsı olur göğüsler fln büyür belki dudak da o şekilde dolgunlaşır ama öyle bariz bir fark olmaz

kalınlaşmaz. benim çocukken nasılsa şimdi de öyle. çocukken dudaklarım kalındı, şimdi de aynı kalınlıkta. şimdi dolgunlaştırıcı rujlar var, çok kafana takıyorsan onlardan kullan....ama estetik falan yaptırayım deme sakın çok fena bir görüntü oluyor:KK19:

Kalınlaşmaz.En azından benim dudakalrım kalınlaşmadı.7 yaşında nasıl ip inceyse ergenlikte de şu anda da aynı inceliğinde.Zaten üst dudaklarım yok denecek kadar ince,kalınlaşsa ben fark ederdim :KK9:

X