Büyü yapılması ve hastalık, boşanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam büyü diye bisey varda hocanın dediği şeyler de inandırıcı değil Hristiyan mezarlığına gomuldugunu söylemesi falan neyse .
Cift terapisti psikolog psikiyatri ile de görüşün derim büyüden çok zihinsel sıkıntınız olduğunu düşündüm açıkçası

Büyüye inanırım.
Ama böyle rüyada görme, hacıya hocaya gitme kısmı bana garip geliyor.
Bol bol dualar okuyun kendinize, ayy bende büyü var düşüncesinden çıkın, manipüle etmeyin kendinizi.

Kapanır konu fark edilince muhtemelen bilinçaltı izlediğimiz filmler, diziler yaşadığınız durumlar bu rüyayı görmeye itmiştir sizi Allaha sığının nas, Felak, inşirah suresini, ayatel kürsü okuyun birde psikiyatriye görünün belki de ağır bir depresyon geçiriyorsunuz. Eşimden ayrıldıktan sonra 6 ay boyunca hep aldatıldığımı gördüm ara ara üzerinden kaç sene geçmesine rağmende görürüm rüyalara fazla anlam yüklemeyin

Kuran 'ın neresinde yazıyormuş büyüyü kim yaptırdı yada ne büyüsü olduğu

Mübarek kitabınızı böyle şeylere alet edilmesi kadar günah bir şey olamaz

Büyü yapan yaptıran ve bunun için uğraşanları lanetliyorken

En büyük günahlardan sayıp affı yok diyorken kuran-i açtı okudu ne demek

Hocaya gidersen illa ki büyü der zaten para almak için

Yani her gidene de aynı şeyleri söylemeleri çok ilginç hem psikolojikmen inanıyorsunuz Hristiyan mezarlığı ne alaka onun için anlamadım

Sürekli Felak, Nas ve Ayet el-kürsi okuyun ve kendinize üfleyin.
Her sabah ve akşam 7 adet ayet el-kürsi okuyup kendinize üfleyin.
İçinizin rahat etmesi için banyolardan sonra en son başınızdan sirke ile karışık su dökün.
Evinizde de bakara suresi dinleyebilirsiniz sürekli.
Ayrıca içinizin ferahlaması için 7 inşirah suresini bir bardak suya okuyup için her gün. ( bu sureleri okurken meallerinide bakmayı unutmayın lütfen.)

Rabbim sıkıntılarınıza selamet versin.

Sirkeden sonra sampuanlansin bence, kokar yoksa.

Yahu kizim yalan dolan bu isler, buyucu falci kisminin agzi iyi laf yapiyor o kadar. Kadinlarin cogu es ailesindne muzdarip, hoca da kv buyu yapti diyince tum kadinlar inaniyor zaten.

Ablacım sana da kaç kere dedik gerçekten hastasın bi tedavi ol diye. Kayinvalide cahil diye bu aileye torun vermek istemiyorum aldircam diyordun. Kv cahil sevmedim eşimden de soğudum falan diyordun. Sana da yazık eşine de, belli ki ya bir hastalığın var ya depresyondasin bir tedavi olman lazım artık.

Ben de inanırım öyle şeylere. Ama işin ehli hüddam hocası bulmak çok zor. Dolandırıcı kaynıyor ortalık. Bence dua okuyun hem eşinize hem kendinize. Namaza başlayın. Ben namaza başladığımdan beri evin enerjisi çok değişti. Evin kokusu bile değişti

Aa konu hala devam ediyor.
O zaman en etkili hocayı çağırma vakti, hadi tutuşun el ele.
Mune

Gördüğünüz rüya bilinçaltınızla alakalı, hayatımızda yolunda gitmeyen şeyler olduğunda bunu bir sebebe bağlamak isteriz, siz bunu rüyanızda gördüklerinize bağlamak istemişsiniz oysa bebeğinizi kaybetmeniz tamamen tıbbi sebeplerden, eşinizle aranızdaki sıkıntılar da muhtemelen ilk sevgilinizdi, 3 yıl sevgililik, nişanlılık, 3 yıl evlilik yaşanmış olsa da 26 yaşında genç bir kadınsınız, kendinizi dahi tanımayadan evlendiğiniz için bocalıyorsunuz.

Gittiğiniz medet umduğunuz kişiler zaten ne için gittiğinizi bildiklerinden şuraya şunu gömmüşler buraya bunu yapmışlar diyerek sallar da sallar.
Neden Hıristiyan mezarlığı mesela, salladığı buradan dahi belli, onlar da bizim gibi inançlı faniler, onların mezarları niye kirletiliyor?
Bilinçaltınızda yarattığınız sebebe inanmanızı sağlamış o hoca mıdır nedir her kimse çözemez, sorununuzu sadece tıp bilimi çözebilir, bebeğinizi neden kaybettiğinizi öğrenmek için araştırılmasını isteyin ki bir daha gebelik yaşadığınızda aynı üzüntüyü yaşamayın, eşinizle sorununuzu da aile terapistiyle çözmelisiniz.

Neyse, büyü vb içerikli konular yasaktır.

Sizin mesele büyüyle alakalı değil, eşinizle evlendiğinize pişmansınız, bebeği aldırıp boşanmayı istemişsiniz

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…