büyü işiyle ilgili yardımmm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Taaaa en başından anlatmak ister misin ? Çocuğun kaç yaşında ? ,ne zaman bosandiniz?,velayet kimde ? Çocuk babannesinde mı kalıyor?

Daha da bu sacma seylere inanan var mi ya?
Soyleyen olmustur elbet de bence de Mune Mune hocam var,nefesi kuvvetli,burdan bi uflese teeee ordan duvara yapisirsiniz

Son düzenleme:
Konunun gerçek olduğuna inanmıyorum. Bu konuda duyar kasan arkadaşlara da hayret ediyorum. Diyelim ki ben büyü olayına inanıyorum. Olabilir bunda sıkıntı yok. Eski kayınvalidem de benim doğurduğum, emek verdiğim çocuğu benden alıyor. Öncelikle hiçbir hocaya ihtiyaç duymadan o kayınvalideyi bir yolarım. Böyle en temizinden, vücudunda hiç kıl kalmayacak şekilde.

Sonra da hukuki yollara başvurur çocuğumu her halükarda alırım. Velayeti kayınvalideye verilen çocuk görmedim ben. Hakim de "ooo büyü var o halde ona vereyim" demez.

Başka geyik yapacak konu bulamadınız mı? Burada yüzlerce anne var ve hemen hemen hepsi çocuğundan ayrı kalmamak için dünyaya karşı duracak analık gücüne sahiptir. Hiçbir şart altında evlat verilmez. Değil kaynana, değil büyü, Trump o yayık ağzıyla olaya müdahil olup ülkeler arası soruna sebep olsa da evlattan vazgeçilmez. Büyüyle aldılar demek, peki.

Anladığım kadarıyla çocugun seçimine bırakılmış velayet ve çocuk babayı seçmiş. Anne ile görüşmek istemiyor. Üzücü bir durum, evladına hasret bir anne var.

insanlarin buyuyle bir sey yapmaya yetenegi olsa kendini zengin eder saglik ister
seninle benimle ne ugrasacak bir buyu varsa oda senin beyninde inanmayin ya artik soyle sacma sapan seylere ne yiyip iciyosunuz allah askina azicik oturup mantikli dusunun

merhaba arkadaşlar. eski kayınvalidem sürekli hocalara gidiyor ve çocuğumu benden büyüyle aldı. çocuğumla aramı açtı beni unutturmak istiyor. bana göstermiyor. zaten evliliğimide büyülerle o bozdu. lütfen dolandırılmak istemiyorum bana tavsiye edebileceğiniz güvenilir gerçek bir hoca varmı?
Var banada yapılmış şimdi bozulması için sagolsun hoca bir sürü işlem yaptı üstünede bana ve eşime yapanlara çeviriyor büyüyü yalnız hoca degil papaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X