Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canim bat a 3 gun kala yaptim o testi yani dun.ama hemen cikti ikinci cizgi bekletmeden.birde telefonumun fotograf kalitesi dusuk normalde kat kat daha net.biraz silik olsada belirgin bicimde.kan vermedim henuz.niyetliyim cok sicak hic gidecek gucum yok

kizlar merhaba guzel haberlerle geldim bhcg degerim iki gunde 294 ten 780 e cikmis uc kat artmis degerim laboratuardaki doktorda degerimin cok iyi arttigni herhangibir siknti olmadigni soyledi allahima sukurler olsun benim icin dua eden arkadaslardan allah razi olsun hamileyimmm diyebiliyorum artik:)

Sibelcimmm çok sevindim Rabbim sağlıkla hayrlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah aminnn :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa masallah ne güzel çoğunuz hamilesiniz hazıranda benim olmadı umudum çok düştü ya

Gözün aydin tatlimm cok sevindim Rabbim bizlerede nasip etsin insallah dualarini eksik etme canimm

💑🚼🚼🚼💑

Maşallah cnm Allahım esirgesin inşallah.....

boşver yat yat sonra gidersin zorlama kendini

sana demedikmi boşuna canını sıkıyon diye hadi bakalım hayırlı olur inşallah

Uzulmemek elde değil soğan kurune baslicam ama nasıl olur ramazanda bilmiyorum bunlar vesile rabbim ol diyecek olacak hayırlısı olsun ; (

canım üzme kendini döverim he

bizde günümüzü bekliyoruz. Allah nasip ederse bizde görcez o günleri. ne demiş Rabbim isteyinki vereyim

öle tabi canım ya ama işte insan ister istemez azıcık üzülüyo acaba hiç olmıcak mı diyorum bazen çünkü bu ay bu topikde çok umutlanmıştım ama olmadı malesef

Uzulmemek elde değil soğan kurune baslicam ama nasıl olur ramazanda bilmiyorum bunlar vesile rabbim ol diyecek olacak hayırlısı olsun ; (

senindemi olmadı canım bende çok üzüldüm soğan kürüne bende baslamak istiyom ama benim mide çok hassas ya bi bardak içtim hemen kustum suda eritme antibiyotiği bile içemiyorum napsam bilemedim

Bazen bende düşünüyorum ya olmazsa olmayacaksa diye son tedavi tüp bebek onun tutmamasindan korkuyorum rabbim aratmasin kimseye yaşamayan bilmez bu durimlari sıkıntıları çok yiprandim 2 ayın içinde :-(

sbl hayirli olsum tatlim.bat ne zamamdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…