Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar ya nasılsınız ıyımısınzzz bsey sorcm temmz topıgı yokmu bı turlu bulamıyrm bna yardmcı olabılırmısınz

Bilgi icin tesekkur ederim ( hemen umtlandim simdi(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bana 13 15 17. günler ilişki olmalı demişlerdi meğer ben 11. gün yumurtluyomuşum kaç ayım gitti boşuna ilk kez takip ediyorsan acemilik çekebilirsin telaşlanma bildiğim kadarıyla yumurtlama olmazsa adette de sorun oluyo.

http://www.meleklermekani.com/threads/yumurtlama-ve-yumurtlama-belirtileri.206476/ bide buna bak istersen. ben bu yazı sayesinde akıntımı takip etmeyi öğrendim

Son düzenleme:
mmoralini bozma canım inşallah yarın yine aynı saatte yaptır bakalım testi güzel haberler alalım sana dua edicem sibelim. Bana bak inşallah hamileysen şubat annelerine gelecen marta kaçmak yok ona göre heee :)
sen nerdeysen ben ordayim tatlim:) insallah subat topigne transfer olabilirim dualarinizi eksik etmeyn

Cevap yaz kısmına girdiğinde fotoğraf makınasının yanındaki 2.sembole tıkla ve yukle tatlım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canim ben telefondan giriyorum.fotograf makinesi sembolu goremiyorum .ama soyle tarif edeyim.dikkatli bakmaya gerek kalmadan ilk bakista belli oluyo.

canim ben telefondan giriyorum.fotograf makinesi sembolu goremiyorum .ama soyle tarif edeyim.dikkatli bakmaya gerek kalmadan ilk bakista belli oluyo.

Bak resme tatlım ikincisi belki senin telefonunda başkadır.
Neyse o zaman hayırlı olsun tatlım kendine dıkkat et buyuk ihtimalle hamişsin yarın yıne yaparsın yada kan ver kesın sonuç olsunnn

Ya kafayı yicem. 2 senedir Heray ugrasmaktan yoruldum.klomendi asilamaydi derken maddi manevi yıprandik. Kafayı taktikca olmayacağını anladım. Bari ise gireyim dedim. 1 aydır is bulamiyorum. Herşey bukadar mi berbat gider ya.isyan etmek istemiyorum nolur Rabbim yardım et.

Hamişsin canım gözün aydın benim bat yarın erken gebelikte bile silikde olsa çıkmadı benım umudum bi dahaki aya kaldı. Elinde test varsa sabah ilk idrarınla bi daha yap çok sevindim senin adına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…