Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bunları herkes biliyo bacım.... olay nasıl yapılacağı ya da daha değişik ne yapılabilir
:26::26:değişik:26::26::26:

şimdi ne war ne yok dökcem ortaya ha :KK52: baklawa en iyi çözüm dostlarr bence kaymakta olcak ama sonra kıyafetlerı hazırlayalım şööle kırmızılı siyahlı jartiyerli falann :KK1:
dök kız biz toplarız bak hazalda gazeteyi bıraktı :))))

Kızlar bata 4 gün var sizce nezaman gidip kan tahlili yaptırmalıyım?
Eki Görüntüle 1168299

canım hayırlı olsunnn hamıssın :):):)) en dogrusu aslında adet gunu yaptırmak. ben bıraz farklı ogrendım gercı mıde bulantısıyla hastanede ama beklemek cok zor yukseldımı dıye.sureklı aklın orda adet gunu gelene kadar ınsan kendını yıyor..4 gun daha bekle derım.

Gecenki hormonlara bakmisti normal dedi buna gosterdim yuksek sansin azdiyo . Ilacta vermedi. Zaten oyle sinir miymiy konusuyoki cantayi gecirivericektim suratinin ortAsina. Doktora gitmekten nefret ediyorum yaa:KK43:
Neyse bu ayda ovu testine devam edeyim ben napim ...

Yum doneminde yapiccas bunu degilmi canim
yumurtlama dönemine 1 2 gun kala yap calısmalara basla cnm :KK53:
benimde yumurtlama dönemime girdiğimden kasıklarım ağrıyormus:KK52:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403691705.632452.jpg
Canlar adetim 9 gun gecikti bu koyuluk az mı?? Gerçi sabah yapmadım az bi numuneyle gun icinde yaptım yarın keseyi gormek istiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1168355
Canlar adetim 9 gun gecikti bu koyuluk az mı?? Gerçi sabah yapmadım az bi numuneyle gun icinde yaptım yarın keseyi gormek istiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım maşallah... bence gayet iyi 9 gün de geçmiş ama hamileler daha iyi bilir kesenin ne zaman gözüktüğünü

Merhaba canim ilk ayimda klomenle tuttu ikizciklerim geldi olmadi degil aslinda bende pko vardi prolaktn cok yuksekti herseyi duzene soktuk adetm vs hersey guzeldi doktor artik bebek zmani dedi ki daha yeni 9 aylik evliydim klomen verdi icmeye basladktan bir hafta sonrasina yani sali basladm birdhaki sali kontrole gittim iki yumurtam vardi cars catlatma ignesi oldum ve uc gun cars pers cuma iliski yasadik bir dahada olmadi ama ben ilk gun anladm hamile kaldigimi hissettm.nedensw zaten o cars gunu jolemsi akintim gelmsti bu yumurtann ctlamasi demek biliorsn adetten iki gun once idrar testi yaptm silik cikti adet gunmde kan testimde cikti canim darisi sizlern basina insallahhhhh Aminnn
O yumurta aki catladini mi gosterir. Ya o akintiyla ovu testindeki iki cizgi baska baka zamanlarda oluyo benim de . Ikisine gore de iliski oldu ama tutmadi. Hayirlisi Allahtan artik napalim bekliyos sabirla

he he maşallah kaç senedir evli bu acep ?

seadece dürtüyonmu yani kolaymış :KK52:bende striptiz falanmı yapıyonuz diye düşünmeye başlamıştım:KK52::KK52::KK52:

Allah iyilini were kis guldurdun beni :)

X