Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hadi kızlar ........................
çok vaktinizi almayacak........

Son düzenleme:
Hahaha olabilir kis. Insaallah bebekte gelir:))

tatlım gelsin artık tabi benim ovulasyon testi silik ilk gün ikinci gün biraz koyu bakalım bugün 3. gün nolacak?
Bugun dahada koyulasir o zaman . Koyulastiktan sonraki iki gunde cok onemli bak kacirma sakin

Kızlar batım bugün ve ben genelde sabaha karşı adet olurum bu saate kadar daha adet olmadım.umutlanmak istemiyorum ama ne yapsam sizce test alıp yarın sabah mı yapsam ?
Bat bugunsa gec dollenme olmadiysa cikar tabi. Ay hadi insaallah . Bi mutlu haber daha alalim artiiikkk:)))

inşallah cnm ilk defa yapıyorum bu testi inşallah koyulaşır:)

cnm 19. 20. günlerde bile yumurtlama olanlar var sen devamlı yap bence......

Bilmiyorum canım ya korkuyorum 4gün önce yaptım negatifti

cnm 19. 20. günlerde bile yumurtlama olanlar var sen devamlı yap bence......

Çalışmalara devam edecem daha durmak yok 😊inş bu ay bari olur yaa.kasıklarım bu kadar rahatsız etmemişti bu ay baya belli etti yumurtlama soğan kürü işe yaramıştır inş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

soğan kürü çok faydalı cnm ben iki ay hemen hemen yaptım akıntım çok olurdu kesildi şimdi kupkuruyum valla bence çok fayda etti dişim sürekli şişerdi apse yapardı mesela soğan kürünü yaptım yapalı tık yok şükür yani doğal antibiyotik temizleyici ve yumurta geliştirici daha nolsun:)

İnş öyledir .Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…