Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar kafama bısey takıldı benım.

doktorum adet olacagımı soyledı karnımda sıslık ve sancı da war adet olcagımı hıssedıyorum. ama kımyasal gebelık sonrası daha kolay hamıle kalınabılıyomus we kımyasal gebelık sonrası adet olmayıp hamıle kalanları duydum forumlarda.

bu mumkun olabılır mı yaaa ? adet kanıyla beraber olu yumurtalıkları ıcımden atıp yenı doneme dınamık yumurtlalarla gırmem gerekmez mı :)

Ne yapicam bilmiyorum hsg mi rahmi mi cevirtsem daha beklesem mi ne kimse bilmiyor bebek istediğimizi. Kime danisiyim kime ne sorayim ne diyim hic bilmiyorum ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde rahim donuk ama hamile kaliyosun Allahim en hayirli vakit de gönderecektir sabretmekten başka çare yok canim

Canım benımde geçen ay suphelerım vardı, göğüs bel agrısı, ıstah artısı, baş donmesı, bir de 3 gün once yerleşme kanaması, ama galıba ya yanıldım ya da kımyasal gebelık. Bugun adet oldum. Sımdı 10 undan ıtıbaren ovulasyon testıne baslıycam. Bende merak edıyorum kolay oldugunu duydum ama emın degılım.

Ama kımyasal gebelıkten sonra yumurtalar adetle vucuttan atılıp tekrar dollenme ıle hamılelık mumkundur dıye bılıyorum ben canım:26:

ewet bende adetten sonra gebelık olur dıye dusunuyodum ama kafam karıstı. belkı de ben yanlıs anlamısımdır.. sanırım genelde 1 haftaya kadar adet olunuyomus

ewet bende adetten sonra gebelık olur dıye dusunuyodum ama kafam karıstı. belkı de ben yanlıs anlamısımdır.. sanırım genelde 1 haftaya kadar adet olunuyomus

Benim kanamam tam adet gününde oldu. Sonrada doktora gittim beklemene gerek yok dedi ultrasonla muayene edip. Kimyasal gebeliklerde zaten tutunamadığı icin içerde parça kalma ihtimali pek olmuyor dedi. Bebek oluşmadığı için de annenin rezervlerinden bişey almıyor anneye de zararı olmuyor dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde yumurtlamadan 1-2 gün önce başladı geçmedi bir turlu bende bas dönmesi vardi hormonlar yükselirken oluyomus şuan o kadar kalmadi sanki daha iyiyim 5+2 deyiz bugun

doktorum kımyasal gebelık dedıgınde muayene etme geregı bıle duymadı benı. doktorum benı salladımı yanı :) ıstanbulda bıldıgım doktor da yok.burda bı ozeldekı doktora gıdıyorum

Kızlarr size bişey sorabilir miyim benm adetimm 10 gün gecikti normaldede düZensizdir zaten yanlız 3 gündür ara ara pembe akıntı geliyo arkası yok bel ağrım da var adet olcak olsam böyle olmaz devamı gelir bide pembe değil bildiğiniz çamur rengi gelir sizce yeni yerleşme olabilir mi yani bı kadar geç olabilir mi yerleşme bide kanda yerleştikten sonra mı çıkar sonuç

Canım terleşme kanaması olma ıhtımalı yuksek, adetin de geçmiş. Ama benım bildiğim adet donemı zamanında oluyor genelde hatta karıştırılıyormus. Ama geç dollenme falan olabılır. Sen ıdrar testı yap, negatıfı gorursen kan testı yaptır canım.

Benım 3 gun once benzer bır kanamam oldu ara ara az mıktarda. Bugün adet oldum. Herkes eger yerleşme bile olsa kımyasal gebelık olup adetle gıttıgını soyluyor. Senınkı belkı yerleşmıstır, kan testı yap mutlaka.

İnş canm ya adet günümde kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı ama idrarda silik çıkmıştı ikinci çiZgi bende negatif diye bidaha ter yapmadım aset söktürücü içtim 3 gün bırakalım onuda 3 gün oluyo normalde bugün falan olmam lazımdı o da yok soğan kürüde yapmıştım milletin soğan kürü yaparken kanaması oluyo bende o da yok anlamadım gitti zaten pco var bende bide kist falan oluştuysa diye korkuyorum

4 ay sizcede çok bir süre mi?

4 ayın uzun sure olusundan degılde, bebek dusunmeden once dr gıdılır normalde bı muayeneden gecılıp sonra calısmalara baslanır ama ne yazıkkı bızler bıraz ıhmal karız olmazsa gıderız dusuncesınde..4 ay olmus zaten dr a gıtmenın ne zararı olur kı hem folık asıte basladınız mı?hamıle kalmadan 3 ay oncesınde baslanıyor folık asıte

mrb kızlarrr! bu topicte yeniyim:) ve hemen bir sorum var.ovuluasyon testinde çift çizgi ve akıntı ile yumurtlamayı anladım,ancak 14 günden fazla oldu gelen giden yok. ben de bebek isteyenlerdenim. çift çizgi gününde(cuma)ve bir gün ara verip bir gün(pazar) sonrasında ilişki olmuştu.ondan iki sonra da salı günü idrar yolu enfeksiyonu olduğum için kan testi bakıldığında 0,01 di değer: ( döllenme olsa bi hareket olurdu heralde, bu yüzden umutlanamıyorum da pek. sizce neden gelen giden yok?

Son düzenleme:

Canım sen elinden gelenı yap, duanı et, tevekkul et fıkrını cok severım ben. Önce sana sunu sorayım bu kacıncı deneme?

Ben hamılelıgı yenı dusunmus bırıyım. Doktora gıttım ve doktorum sımır testi yaptı, temız raporundan sonra başladık surece.

Folık asıt kullanmaya başladım bu esnada. Ve geçen ay tahmını yumurtlama donemımde ılıskı oldu. tutmadı.

Yanı bunun bır suru sebebı olabılıyor.

Ilıskı oldugunda yumurtlama henuz olmamıs yada olmus olabılır. ( Kı sen test ıle yaptıgından bunu gecıyorum)

Yumurta ıle spermlerın bulusması sağlanamamıs olabılır. Ilıskı sonrası pozısyon onemlı.

Tuplere ılerleme olmamıs olabılır ve tutunamamıs olabılır yumurtan.

Bunların sonrasında 3 4 denemeye eğer sonuc olmuyosa doktor çiftin sperm ve yumurta durumuna bakıp en dogru tanıyı koyar sanıyorum.

Allah hepımıze nasip etsin, sağlıkla

Haklısınız tabi gitmekte her zaman fayda var cumartesi için bi randevu ayarlıyorum gidicem bu hafta sonu inşallah

Dayanicam dedim dayanamadim uyumusum yine ya sağ kasigim sis gibi hissediyor biraz bi agrida var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…