Bütün Sıkıntılarımız için 12.000 H.Z. YUNUS'un duasını okuyalım

Düzenli bildirim yapamayacak arkadaşlar lütfen katılmasın!
kendince sayı bölüştürüp bir daha okumalara katılmayan arkadaşlar da lütfen katılmasın zira listemizde sayı bölüştürme yok olmayacak!!! iyi niyetle herkes okuyabildiği kadar okuyor sayı derdi olanlar da hiç katılmıyor. M Maviiiii000

@Hanimefendimelek canım senin için 1.550 okumuştum.

Rabbim hayırlı niyetini kabul etsin.

canım arkadaşımız perşembeden beri bildirim yapmadığı için liste dışı bıraktık listede 2 gün kuralımız olduğu için. Ayrıca sabit sayı ile katılım yapmıyoruz iyi niyetle herkes okuyabildiği kadar okuyor. :) M Maviiiii000

Kızlar ben kötü niyetli olduğum için değil bildirim geldikçe okuyorum başka gruplara da katıldığım için hepsini kontrol edemiyorum haliyle. Ayrıca sayı derdinde değilim ama en azından asgari okuyabileceğim kadarını alıp boş kaldıkça evde iş yaparken okuyorum. Anladığım kadarıyla birkaç gün bildirim gelmedi diye girmemistim . Neyse mcize ihlas ve fatihadan da cikayim ben . Iyi niyetliler okusun. Çok üzüldüm yazdıklarınıza iyi geceler

Canim iyi niyetinden suphem yok elbette ama ihlasta da ayni seyi yaptin hep belli bir sayi aldin ve burdaha almadin ayni arkadasa ve bizler hep diger arkadaslarin duasi bitsin diye okuduk. Bizim de isimiz oluyor ama listeye katildiysak okuyoruz ben bu ara pek musait degilim ve butun listelerden ciktim herkesten de ayni ozeni ve iyi niyeti beklemek de hakkim diye dusunuyorum yoksa benim kimseyi uzmek gibi bir derdim yok.

M Maviiiii000 sağol ya buradan da cikarilmisim eyvallah ben ki okumuştum bugün girdim okuduğum sayiyi yazmak için ama ne hacet en azından ikinci kişinin bitmesini bekleyip öyle cikarsaydin hastaydım yorgan döşek yatıyordum ki hiç okumamış olsam hakkın var çıkarmaya ama bu davranışın hiç hoşuma gitmedi şuan gerçekten derin bı üzüntü içindeyim . Diyecek kelime bulamıyorum

Burası da bitnce yine başa dönüyor değil mi? 12000 oldukça sıfırlanacak? Bu kalan usulü okuma hoşuma gitti. Bir de mesela ben şimdi 100 okudum diyelim akşam da 100 okudum. Ayrı ayrı mı yazacağm yoksa toptan 200 mü yazmam lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…