Burundaki gitmeyen koku!( Covid19 sonrasında)

Kedisever12

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
55
21
26
Arkadaşlar merhaba!
Ben 27 haftalik hamileyim 20. Haftamda covid19 gecirdim tek belirtim koku kaybiydi baska bir belirtim yoktu 14 günde negatife döndüm kokuları almaya başladım. Ama yaklaşık bi 10 gündür burnumda iğrenç bir koku var diger bütün kokulari alabiliyorum ama normal nefes aldigimda o koku oluyor ve cok kötü artik moralimi cok bozmaya basladi. Covid 19'un yan etkileri olabiliyormus bu da öyle bisey mi acaba? Başına böyle bisey gelen var mi?

Arkadaşlar merhaba!
Ben 27 haftalik hamileyim 20. Haftamda covid19 gecirdim tek belirtim koku kaybiydi baska bir belirtim yoktu 14 günde negatife döndüm kokuları almaya başladım. Ama yaklaşık bi 10 gündür burnumda iğrenç bir koku var diger bütün kokulari alabiliyorum ama normal nefes aldigimda o koku oluyor ve cok kötü artik moralimi cok bozmaya basladi. Covid 19'un yan etkileri olabiliyormus bu da öyle bisey mi acaba? Başına böyle bisey gelen var mi?
Alakasiz olacak ama panalgin yada novalgin ictigimde yada ignesini yedigimde bu olay basima herzaman gelir
İlacin etkisi gecene kadar surekli garip bi koku duyarim
Bende anlam veremiyorum yan etkilerindede denk gelmedim
Dr.a gorunun bir surekli oluyosa gercekten cekilir dert degil yani

Alakasiz olacak ama panalgin yada novalgin ictigimde yada ignesini yedigimde bu olay basima herzaman gelir
İlacin etkisi gecene kadar surekli garip bi koku duyarim
Bende anlam veremiyorum yan etkilerindede denk gelmedim
Dr.a gorunun bir surekli oluyosa gercekten cekilir dert degil yani
Hiç gitmiyor kaldı burnumda hamilelikle ilgisi olabilir mi yani 6 aydir olmayan koku birden oldu o da sacma geliyo tabi. Kbb bakar heralde buna değil mi

Arkadaşlar merhaba!
Bende covid gecirdim yeni dogum yaptim. Koku hala alamiyorum.
Bence kadin dogum uzmanina bi sorun. Hamilelikte hersey cok onemli.
Gebeligin sonlarina dogru gozumun onunde siyah kil sac var gibi his olusmustu protein ile ilgili sorun olabilir denildi test falan yapildi zaten ertesi gunde dogum oldu 🤭 sonuclari alamadim yani. Ama herseye onem veriyolar sizde bunu dile getirin bence

Arkadaşlar merhaba!
Bazı beyin tümörleri de burunda yanık kokusu oldugunu duymuştum
Gecmezse nörolojiye görünün

Gebelikte zaten koku reseptörleri hassaslaşıyor. Üstüne birde onları zorlayacak bir virüsle başetmişler. Bence hala koku duyunuz kendini onarmaya çalışıyor. Benim bildiğim kortizonlu kremler var bunun için ama sizde gebelik söz konusu. Bol bol burnunuzu yıkayın sade suyla. 3-4 gün daha bekleyip geçmezse kbbye gidin.

Bazı beyin tümörleri de burunda yanık kokusu oldugunu duymuştum
Gecmezse nörolojiye görünün

daha emin olmadığınız kulaktan dolma bir şeyi hamile bir kadına nasıl rahatça söyleyebilirsiniz?
İnternete yaz bakalım başım ağrıyor diye ilk sonuç beyin tümörünün belirtileri diye çıkıyor.
Allah aşkına bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın..

daha emin olmadığınız kulaktan dolma bir şeyi hamile bir kadına nasıl rahatça söyleyebilirsiniz?
İnternete yaz bakalım başım ağrıyor diye ilk sonuç beyin tümörünün belirtileri diye çıkıyor.
Allah aşkına bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın..
Soru sormuş cevap verdim. Siz neden dahil oluyorsunuz

bende kovid geçirdiğimi düşünüyorum aynı olay başıma geldı zamanla geçti yani 1 ay sonra tat hala yok koku almaya başlayınca o kokudan kurtuldum hamılelıkle alakası yok bence kovıdın etkısı...

Bende covid gecirdim yeni dogum yaptim. Koku hala alamiyorum.
Bence kadin dogum uzmanina bi sorun. Hamilelikte hersey cok onemli.
Gebeligin sonlarina dogru gozumun onunde siyah kil sac var gibi his olusmustu protein ile ilgili sorun olabilir denildi test falan yapildi zaten ertesi gunde dogum oldu 🤭 sonuclari alamadim yani. Ama herseye onem veriyolar sizde bunu dile getirin bence
Kaç gün geçti korona üzerinden? Bende de koku tat hiç yok. Gelmezse diye korkuyorum.

Gebelikte zaten koku reseptörleri hassaslaşıyor. Üstüne birde onları zorlayacak bir virüsle başetmişler. Bence hala koku duyunuz kendini onarmaya çalışıyor. Benim bildiğim kortizonlu kremler var bunun için ama sizde gebelik söz konusu. Bol bol burnunuzu yıkayın sade suyla. 3-4 gün daha bekleyip geçmezse kbbye gidin.
O zaman en yakın zamanda kbbye görüneyim çünkü 10 günden fazladir var bu durum

X