Burun ucunda ağırlık ve uyuşukluk??

doktorun adını ilk duydum bakacağım sağolun, az acılı güzel sonuç inaşallah duam
Amin canim insallah iyi olur , bu arada uyusukkuk ya da burnu kendine ait hissetmeme.henuz bende de var agirmiscasina yeni yeni hafifliyor 4 .aydayim dokundugumda karincalaniyor zaten ona cok guzel baktigimdan pek dokunmuyorum o benim kiymetlim :))

Amin canim insallah iyi olur , bu arada uyusukkuk ya da burnu kendine ait hissetmeme.henuz bende de var agirmiscasina yeni yeni hafifliyor 4 .aydayim dokundugumda karincalaniyor zaten ona cok guzel baktigimdan pek dokunmuyorum o benim kiymetlim :))

Sorunsuz süreç olsun inşallah herkese, güzel olmuş güle güle kullanın.

Merhaba bi şey sorabilir miyim
Murat sarıya revizyon mu oldunuz orayı tam anlamadım birde ameliyat ücretleri nasıl bu konuda Bilgi verebilir misiniz rica etsem
Merhaba msjinizi gec gordum kusura bakmayin ,yok dr um prf Murat Sariya rinoplasti oldum sinuz konka deviasyon ,cok sukur revizyon suan icin gerekli degil umarim olmaz dikkat ediyorum.Ucret soylemek ne kdr dogru olur bilemedim ama 10 bin₺ odedim.bu arada ablamin gecmis ameliyatlari oldu rino revizyonlari baska dr lara en son revizyon dr um yapti ona 5.ameliyatini.

Cevabınız için teşekkürler bildirim gelmemiş o yüzden bugün rastgele gezerken gördüm revizyonla ilgili araştırma yapıyorum Murat sarıyı bir diş hekimi önerdi bize revizyonları da güzel duruyor benim ameliyatım güzel geçmedi eski sıkıntıların üstüne sıkıntı çıktı
Bazı doktorlar da 25.000den başlıyormuş o yüzden biraz tereddütlüydüm Tekrar teşekkürler

Rica ederim dr un her yaptigi paylasilmiyor kendisi cok naif asla hastadan izinsiz paylasim yapmiyor ve revizyonlari da estetik fiyatindan farkli degil.Surekli kontrole cagirir haziranda gittim agustosa yine cagirdi.Prof olmasina ragmen asla kibirli degil,bos gunu yok dilerim firsatiniz olur gorusmek icin.Revizyon oldugu icin bir dr la yetinmeyin arastirin biz olur deriz dr belki yapmaz bu da var simdiden cok gecmis olsun ♡♡♡♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…