Burun kemerinde ödem mi kemik mi?

liliitaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
27
8
28
Merhaba kızlar bugün burun estetik ameliyatımın 13. günü. 3 gün önce alçım alındı. Burun kemerimde bir çıkıntı var ama öyle çok aşırı değil. Doktor ödem olduğunu söyledi ama ben dokunduğumda kemik gibi geliyor. Fotoğrafları ekleyeceğim; ameliyat olupta böyle olan sonrasında geçen veya geçmeyen varsa bilgi verebilir mi? Çok kafaya takmış durumdayım🤦‍♀️

Eklentiler

• 9DF0F57D-15F0-4E66-92B1-0CC35B23BC71.jpeg
    9DF0F57D-15F0-4E66-92B1-0CC35B23BC71.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 240
  • 1A924C8E-8B5F-4A9F-831C-52D6BE315705.jpeg
    1A924C8E-8B5F-4A9F-831C-52D6BE315705.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 220
  • 7D4A8E34-263E-4EDE-9B04-A769E8145F91.jpeg
    7D4A8E34-263E-4EDE-9B04-A769E8145F91.jpeg
    113,3 KB · Görüntüleme: 204
Merhaba kızlar bugün burun estetik ameliyatımın 13. günü. 3 gün önce alçım alındı. Burun kemerimde bir çıkıntı var ama öyle çok aşırı değil. Doktor ödem olduğunu söyledi ama ben dokunduğumda kemik gibi geliyor. Fotoğrafları ekleyeceğim; ameliyat olupta böyle olan sonrasında geçen veya geçmeyen varsa bilgi verebilir mi? Çok kafaya takmış durumdayım🤦‍♀️
benim de 22. günüm. Bende de ilk alçı çıktığında vardı zamanla geçiyor. ödemdir

Ben zaten kaydırak bir burun istememiştim düz inen bir burun istemiştim ama hafif çıkıntıyı sizde farketmişsinizdir. Gördüğüm birçok estetik fotoğraflarında alçıdan çıkar çıkmaz kaydırak gibi olan burunlar var. Onlarda oluyorda bende olmuyorsa neden diye düşündüm o yüzden. Acaba shop mu yapılıyor yoksa cilt tipine göre mi değişiyor yoksa doktorum tam törpüleyemedi mi kafamda deli sorular gerçekten...

Ben zaten kaydırak bir burun istememiştim düz inen bir burun istemiştim ama hafif çıkıntıyı sizde farketmişsinizdir. Gördüğüm birçok estetik fotoğraflarında alçıdan çıkar çıkmaz kaydırak gibi olan burunlar var. Onlarda oluyorda bende olmuyorsa neden diye düşündüm o yüzden. Acaba shop mu yapılıyor yoksa cilt tipine göre mi değişiyor yoksa doktorum tam törpüleyemedi mi kafamda deli sorular gerçekten...
Şu an aynı dertten muzdaribim. Aynı sorular kafamda dönüyor. Ameliyat olduğum hastane karantina hast. Oldu. Kontrole de gidemiyorum. Bu çıkıntı kalacak diye çok korkuyorum. 1 ay önce ameliyat oldum. Siz masaj tapıyor musunuz?

Merhaba bende de kemik mi ödem mi anlayamadığım bir çıkıntı var 2.5 ay oldu ameliyat olalı sizinki gecti mi ödem miymiş ve sert miydi?

X